2733
2739

من که دارم میرم بخابم

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
من گشنمه

حالا منو بگو نصف شبی پاشدم ماهی درست کردم🤣

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

داشتم گیم میزدم با دوستام 

دوتاشونو خیلی دوس دارم اما از وقتی با هم رل زدن یه جوری شدن😑 بهشون گفتم و دیگ اومدم سایت

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
دارم فکر میکنم  به ادمای بدجنسی که به پسر خالم تهمت زدن

چه تهمتی؟

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
چه تهمتی؟

من باهاش دوستم چ مجرد ک بودیم 

چ الان که متاهلیم و رفت و امد خانوادگی داریم

وضعش خوبه و خیلی به همه کمک میکنه

به یه خانومی کمک کرده جوون بوده شوهرش فوت شده بوده دوتا دختر داشته من درجریان بودم به منم کفت سایز تو هست لباسات ک بدردت نمیخوره بده من بهش بدم

حالا همه میگن زن دوم گرفته

زن بیچارشم همش گریه میکنه