2777
2789

من خودم ب جاریم انقدخوبی کردم براش عین خواهربودم ب قول خودم وازدیدخودم چون برادرشوهرم خیلی بهش اذیت میکردولی بجای اینک ازم تشکرکنه نمیگم سرش منت میزارم ولی ی کاری باهام کردک الانم نمیتونم ب کسی اعتمادکنم ب همه بی اعتمادم کرده😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبی نمیکنم چون ارزش ندارن

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خوبی نکن/

تو زندگیتم استثنا نزار/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

بله اتفاق افتاده ولی نمیرم که هواربکشم یا سرشون داد بزنم یادواری کنم ببخشید اینو میگم از خریت خودم بوده سعی میکنم از دست خودم عصعصبانی باشم و پشت دستمو داغ کنم دیگه اینکارو نکنم

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

اشتباه  کردی محبت الکی ک چی مثلا طرف قدر نمیدونه الانم  ک همه  اعصاب ندارن محبت فقط صرفا با پرداخت هزینه 😐😁

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2801