2737
2734
عنوان

تو رو خدا یکی بیاد کمک

108 بازدید | 15 پست

من هفته نهم با داریم... دیشب رابطه داشتیم بعد صبح بعد از حدود یه ساعت از بیدار شدنم بعد خوردن صبحانه بالا آوردم البته همیشه بالا میارم بعد  چند قطره خونریزی داشتم خون قرمز روشن ولی هیچ دردی ندارم یعنی چی شده... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

چیزی نیست انشاالله 

ولی رابطه در بارداری سه ماه اول و سه ماه آخر خیلی توصیه نمیشه . از روش هابی جز دخول و ارگاسم شدید و استفاده کنین .

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

احتمالا بخاطر رابطه بوده

حتما برو دکتر

از این به بعد هم احتیاط کن، موقع بارداری اصلا نباید به شکم و دهانه ی رحم فشار بیاد.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
ببخشید دستام داره می لرزه

اخه میگم باردار میشه ولی بارداریم نمیشه😑 زنگ بزن دکترت بپرس حداقل نمیتونی بری .نترس عزیزم ایشالا چیزی نیس

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
2706