2733
2734
عنوان

روانشناس خوب در بندرعباس

1230 بازدید | 3 پست

سلام بچه ها من مشکل وسواس دارم . هر وقت عصبیم یا ناراحتم یا ذهنم مشغوله به جوشای صورتم دست میزنم.نمیتونم خودمو کنترل کنم . بعدش حس عذاب وجدان دارم . حالم از خودم بهم میخوره . حتی از قیافم من یه بیماری پوستی دارم که چندساله درگیرشم الان با داروی گیاهی بهتر شده ولی  این عادت بدمو نمیتونم ترک کنم . وقتی دخترای خوشگلو میبینم واقعا حسرت میخورم که نمیتونم مث اونا باشم . 😑 دنبال یه روانشناس خوب میگردم که رایگان باشه یا حداقل کمتر ویزیت بگیره ... کسی سراغ داره ؟؟؟!توی بندرعباس

برا پوستت برو پیش دکتر سیامک تهرانی مقدم.عالیه این دکتر.روبرو پاساژ طلاطبایی کنار سونوگرافی شمس فک کنم هست تو کوچه.برا روانپزشک هم حمزه صدیق چهاراه مرادی دقیق نمیدونم کدوم ساختمانه تازه جابه شده من نمیدونم کدوم ساختمون رفته

برا پوستت برو پیش دکتر سیامک تهرانی مقدم.عالیه این دکتر.روبرو پاساژ طلاطبایی کنار سونوگرافی شمس فک ک ...

دکتر سیامک تهرانی رفتم اتفاقا من راضی نبودم ازش . من بیماری پسوریازیس داشتم ‌ بعضیا میگفتن اگزماس خود اقای تهرانی مقدم هم همینو گفتن بعد پیش دکتر محبوبی رفتم ایشون گفتن اگزما نیست سبوره بیماری من.. سه سال تحت درمان بودم بهتر شد ولی کاملا درمان نشد . این اخریا داروی گیاهی استفاده میکنم .خیلی بهتر شده . اصن انتظار نداشتم . بعد این همه سال بهتر بشه ... ولی این وسواسم داره گند میزنه به همه چی .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر سیامک تهرانی رفتم اتفاقا من راضی نبودم ازش . من بیماری پسوریازیس داشتم ‌ بعضیا میگفتن اگزم ...

من تهرانب مقدم رو از هر متخصصی بیشتر قبول دارم هر زمان رفتم و هرکی معرفی کردم راضی بوده.گیاهی هم علیرضا بابایی عالیه روبرو فرش شیوا تو یه پاساژیه تو کوچه.وقتی پیش یه دکتر میری باید تاریخچه واضحی از بیماریت بهش بگی ک اون بتونه تشخیص درستی بده و درمان مناسب داشته باشی.

2731