2737
2734
قیمت هر کیلو قاووتی که ما تهیه می کنیم 35 تومن هست که برای تهران ارسال بصورت رایگان و برای شهرهای دبگه با اعمال هزینه پستی ( به هر صورت که خریدار تمایل داشته باشه ارسال میشه)، خواهد بود
مواد تشکیل دهنده قاووتی که ما تهیه می کنیم: بادام, پسته, کنجد, تخمه افتاب گردان, قهوه, هل سبز, هل باد, جو سبوس دار, تخم خرفه, خشخاش, نخود, کنف, تخم کاهو, زنجبیل و کمی شکر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پس از ارسال سفارشتون, در صورتی که از خریدتون ناراضی بودید به این دلیل که کیفیت نداشت یا دادید ازمایشگاه موادی که ما مدعی هستیم توش استفاده می کنیم نداشت, می تونین پس بفرستید و هزینه خریدتون به شما برگردونده میشه
2731
نمی دونم چرا عکس نمیتونم برارم هر کسی خواست و تمایل داشت شمارشو بده تو ت ل گ ر ا م براش عکسشو میفرستم, از رو عکس خودتون متوجه میشید میزان شکرش خیلی کمتر از نمونه های بازاریشه, اونا هر چقدر مواد استفاده کنن همون اندازه شکر می زنن, ما یک چهارم کل مواد شکر می زنیم که شیرینیش مضر نباشه