2737
2734
عنوان

دوستانی ک کنکور انسانی دارن🌹

131 بازدید | 9 پست

سلام عزیزان روزتون بخیر.من چندسالی هست از فضای دبیرستان دورم به همین خاطر نیاز ب کمک شما دارم

میخوام کنکور انسانی بدم و وارد دانشگاه فرهنگیان بشم شهرخودم داره

ولی نمیدونم چه کتابای تخصصی بخونم 

چ کتاب تستی استفاده کنم ک مفید باشه تواین مدت

عمومی تقریبا خوندم جز عربی

ممنون میشم راهنماییم کنید

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

رشته خودت چی بوده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
رشته خودت چی بوده

ریاضی.

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی کسی انسانی نیست😞

عزیزم من شمارو از تاپیک پربازدید ک واسه اعمال شب مبعث زدن پیدا کردم

منم شرایطم مثل شماس 

اگه مایلی بیا باهم درس بخونیم و برنامه ریزی کنیم تا کنکور 

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
عزیزم من شمارو از تاپیک پربازدید ک واسه اعمال شب مبعث زدن پیدا کردم منم شرایطم مثل شماس  اگه ...

سلام عزیزم

من سنم ب کنکور نمیخوره 23 سالم شده البته منظورم فرهنگیانه.میخوام بیشتر تمرکزمو برارم رو استخدامی

موفق باشی عزیزم

سلام عزیزم من سنم ب کنکور نمیخوره 23 سالم شده البته منظورم فرهنگیانه.میخوام بیشتر تمرکزمو برارم رو ...

شرط سن رو گذاشتن ۲۴ سال 

بخاطر تاپیکتون گفتم 

موفق باشین

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2738
شرط سن رو گذاشتن ۲۴ سال  بخاطر تاپیکتون گفتم  موفق باشین

اخرین بار دفترچه رو خوندم گفتن 22😐

من رشته دبیرستانم ریاضی بوده یکم سازگارنیستم باانساتی

بعدم ثبت نام تموم شده

اخرین بار دفترچه رو خوندم گفتن 22😐 من رشته دبیرستانم ریاضی بوده یکم سازگارنیستم باانساتی بعدم ثبت ...

ایشالا بهتر ازین نصیبت میشه پس ❤️