2737
2739
عنوان

خانما بیاین

61 بازدید | 20 پست

سلام یه هفته پیش عفونت قارچی داشتم که درمان شدم حالا بعد یه هفته مثانم پره ولی وقتی میرم دستشویی خیلی کم ادرار میاد کسی تاحالااین مشکلو داشته ؟؟ ممکنه عفونت باشه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی عفونت قارچیه ؟؟

ن فکنم ادراری

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

اره عزيزم اين همون عفونت قارچيه 

منم داشتم 

خوبيش اينه ك هر چقد زياد هم باشه راحت و سريع درمان ميشه 

اول اينكه اب زياد بخور 

ماست هاي پروبيوتيك مصرف كن هر روز دوتا كاسه با غذات

مصرف شيريني جاتت رو بيار پايين

حتما هم از ژل بهداشتي استفاده كن 

هر روز صبح كه از خواب بيدار ميشي و قبل و بعد رابطه ت

اب خوردن زياد رو حتما يادت بمونه چون عفونتت ميتونه با نزديكي با همسرت بيشتر تو اون قسمت رشد كنه و عفونتت بيشتر و بزرگتر بشه 

اگه ميتوني تا خوب شدنش نزديكي نكنين

من دارو هم مصرف كردم ولي اينا چيزايي بود ك دكتر بهم گفت انجام ميدم عاليم 

2738
اره عزيزم اين همون عفونت قارچيه  منم داشتم  خوبيش اينه ك هر چقد زياد هم باشه راحت و سريع ...

من از پماد استفاده کردم ترشح پنیریم خوب شد الان بعد یه هفته اینجوری شدم الان باید چی کار کنم برم دکتر؟؟؟

من از پماد استفاده کردم ترشح پنیریم خوب شد الان بعد یه هفته اینجوری شدم الان باید چی کار کنم برم دکت ...

اگه خارش و سوزش هم داري يا وقت نزديكيت درد داري دكتر برو 

اما اگه شديد نيست با همين رعايت كردنا خوب ميشه من دوبار همين جوري خفيف عفونت گرفتم رعايت كردم خوب شد

من از پماد استفاده کردم ترشح پنیریم خوب شد الان بعد یه هفته اینجوری شدم الان باید چی کار کنم برم دکت ...

ببين به بهداشت همسرت هم بستگي داره ها 

من همسرم قسمت مكانيك يه كارخونه كار ميكرد خيلي اونجا خاك و روغن و اينا بود يكي دوبار تو كارخونه دوش گرفت با اينكه ميگفت خيلي تميز بودن و فوق العاده خوب ضد عفوني ميكنن بازم من عفونت گرفتم ك دكتر ميگفت منبع عفونتت الودگي بعد از اون نذاشتم همسرم اونجا حموم كنه منم بهتر شدم

ببين به بهداشت همسرت هم بستگي داره ها  من همسرم قسمت مكانيك يه كارخونه كار ميكرد خيلي اونجا خا ...

عزیزم من الان نه خارش دارم نه سوزش ولی ادرارم خیلی کم میاد اینو نمیدونم چی کار کنم خود به خود حل میشه؟؟

عزیزم من الان نه خارش دارم نه سوزش ولی ادرارم خیلی کم میاد اینو نمیدونم چی کار کنم خود به خود حل میش ...

خب پس چيز خاصي نيست عزيزم

منم همين مشكلو داشتم همين كه تكرر ادرار داشتم

به دكتر ك گفتم گفت عيب نداره اب زياد بخوره اشكالي نداره مثلا بجاي ٥ بار ميخواي ١٠ بار بري سرويس ديگه 

ولي خب تاثير خوبي روي خوب شدنم داشت

خب پس چيز خاصي نيست عزيزم منم همين مشكلو داشتم همين كه تكرر ادرار داشتم به دكتر ك گفتم گفت عيب ندا ...

یعنی‌خودش حل میشه؟؟ من مشکل واژینیسم داشتم تازه درمان شدم هنوز ازمعاینه میترسم به نظرت دکترنرم خودش خوب میشه؟؟

یعنی‌خودش حل میشه؟؟ من مشکل واژینیسم داشتم تازه درمان شدم هنوز ازمعاینه میترسم به نظرت دکترنرم خودش ...

عزيزم چون گفتي تازه پماد استفاده كردي خوب شدي بهت گفتم ك اينا بخاطر عفونت قارچيه 

يكم وضعيت روحيتو هم بررسي كن استرس بهت وارد نشده؟فشار عصبي نداشتي؟اينم بي تاثير نيست

2706