2733
2734

من خودم خیلی کشدار گشاد صحبت میکردم فکر میکردم خیلی شیک و باکلاسه

یا مثلا فکر میکردم چشمام خیلی نافضه و بعد وقتی میخاستم حرفمو به کرسی بنشونم تو چشمای شوهرم با یک کوچولو اخم زل میزدم که نه نتونه بگه و بعدش آقا زارررت بدتر میشد😁

تا اینجای زندگیم هرچی از خدا خواستم بهم داده نه اینکه آدم خوبی باشم ها اصلااااا....ولی خدای خیلی خوبی دارم که خیلی خیلیییی عاشقشم.

گشنم بود ولی کم غذا میکشیدم بعد میرفتم تو  اشپزخونه تا میتونستم میخوردم 

یا میرفتم خونم دلم و سیر میکردم😂😂😂😂😂

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

🤦🏻‍♀️من از عقدیای ک دو دقیقه میرن مهمونی بعد میگن وای دلم برای اقامون تنگ شد و تند تند میرن پیش اقایشون بدم میاد😐

خو گلم دو دقیقه بزار خودت و اقاییت بادی به کلتون بخوره😩

حتی من اینقدر ادکلن میزدم که خط بو داشته باشه و تو ذهن خانواده شوهرم عطر من ثبت بشه یک بار اینقدررر زیاد زدخ رودم همه تو ماشین سر درد گرفته بودن😅

تا اینجای زندگیم هرچی از خدا خواستم بهم داده نه اینکه آدم خوبی باشم ها اصلااااا....ولی خدای خیلی خوبی دارم که خیلی خیلیییی عاشقشم.
2740
حتی من اینقدر ادکلن میزدم که خط بو داشته باشه و تو ذهن خانواده شوهرم عطر من ثبت بشه یک بار اینقدررر ...

وای😂😂😂😂😐

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

ما هموز عقد نکردیم ولی یه بار ازروی حرصو خجالت مادر نامزدمو بیشگون گرفتم😓

اصلاااا هم به روی خودم نیاوردم 😐😄

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
وای😂😂😂😂😐

آره من خیلی جوگیر بودم

مثل سگ تو سرما میلرزیدم اما لباس کم میپدشیدم که فک کنن خیلی هاتم

عقلم کجا بود خدا میدونه.مثلا فک میکردن چقدر جذاب این کارام

ما هموز عقد نکردیم ولی یه بار ازروی حرصو خجالت مادر نامزدمو بیشگون گرفتم😓 اصلاااا هم به روی خودم ن ...

دمت گررررم

آره من خیلی جوگیر بودم مثل سگ تو سرما میلرزیدم اما لباس کم میپدشیدم که فک کنن خیلی هاتم عقلم کجا ب ...

😂😂😂عزیییزم

دمت گررررم

😂😂😂😂ولی نمیدونی بعدش انقد خجالت کشییدم😶

بچه ها یه چیزی یادم اومد دیگه آخرشه

پدر شوهرم من یه خونه باغ دارن خیلی قشنگه بعد اولین بار که رفتم بارون میومد خواهر شوهرامم بودن یهو منو جو گرفت گفتم من عاشق بارونم تو خونه بابام حتما باید میرفتم زیر بارون بعد با کلی آرایش پیله به شوهرم بیا بریم قدم بزنیم آقا از یه جای مسیر به بعد شوهرم دیگه بهم مگاه نمیکرد وقتی برگشتم خواهر شوهرام گفتن چرا این شکلی شدی رفتم جلو آینه خدا وکیلی جن از من خوشگلتر بود بماند که فرداش منو شوهرم هر بد سرما خوردیم هنوزم بعد ده سال یادشون که میاد ایسگا میکنن منو

2706