2733
2734

خواهرم هفته ۲۸ بارداری بود مجبور به زایمان شد ، دوقلو بودن، بردنشون nicu. الان خبر دادن یکیشون از دنیا رفت. تروخدا برای زنده و سالم موندن اون یکی دعا کنین 🤲🏻

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا از هر بلایی حفظش کنه آمپول ریه نزده بود خواهرت؟

چرا زده بود

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
2738
براش ایت الکرسی و دعای طول عمر میخونم انشالله خدا به پدر و مادرش ببخشتش 

دستت درد نکنه عزیزم

چرا عزیزم زایمان کرد؟

انقباضات رحمی داشت . دکتر گفت اگر زایمان نکنه ممکنه رحمش پاره بشه

براش ایت الکرسی و دعای طول عمر میخونم انشالله خدا به پدر و مادرش ببخشتش 

دعای طول عمر چیه

منم یه زایمان زودرس داشتم و الان باردار پرخطرم.برای منم بفرست

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
دعای طول عمر چیه منم یه زایمان زودرس داشتم و الان باردار پرخطرم.برای منم بفرست

عزیزم بچه ات نموند؟

2706