2733
2739
عنوان

چه کار می‌کنید که دیگران قدرتونو میدونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 57 پست
البته یک مدته سر سنگین شدم مهربونی گذاشتم کنار همه باهام خوب شدن😑

اینم راه حل خوبیه

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقااا دیدم میدونی ب شانسم ربط داره والا  من جاریم خیلی ذاتش کثیفه همه ام میدونن ولی نمیدونم ...

زبون خواهر 

هیچی مث زبون چرب و نرم نیس

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2731
متاسفانه قدر نمیدونن من با اونیم که باهام بد برخورد میکنه مهربونم به نظر من بی محلی و با هر کسی و مث ...

آره است میگی 

بعضی وقتا بی محلی یه تلنگر میشه برا طرف مقابلمون

خشن بشی قدرتو میدونن ولی مهربوم باشی...

وای خواهر امضاتو خوندم یکمیش البته ترسیدم

زبون خواهر  هیچی مث زبون چرب و نرم نیس

آخه اینیکه من میگم جاریمه زبونش مثه مار زهر داره بخدا نمیدونی پدرشوهرم و مادرشوهرم تمام اموالشونو دارن ب این وبرادرشوهرم میدن ولی بگم برادرشوهرم بشدت برا پدرومادرش زبون بازه درست میگی وایخدا از ذات کثیف و پلید این زن من خبردارم و ازش فاصله گرفتم و کلا امروزم ک دیدمش محلش ندادم چون کلا بلاکم کرده روانی حسود بخدا اگه بگم چکارا ک میکنه هنگ میکنی 

وای خواهر امضاتو خوندم یکمیش البته ترسیدم

😂خودمم دیه به آینه نگاه نمیکنم از ترسم

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
2740
😂خودمم دیه به آینه نگاه نمیکنم از ترسم

عزیزم آخه چ کاری 

هم خودت میترسونی هم مارو   

هر کاری میکنم نمیدونن.😬😬😬🙄

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
آره است میگی  بعضی وقتا بی محلی یه تلنگر میشه برا طرف مقابلمون

اره عزیزم دقیقا همینطور دیدم که میگم ما آدمهای احساساتی و مهربون هیچ وقت دستمون نمک نداره هر کار میکنیم فک میکنن وظیفه است