2733
2739
عنوان

همه شوهرا بعد اومدن بچه نحس میشن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 30 پست

بنظرم تا زمانی که هر دو طرف آمادگی کامل ندارن نباید بچه دار شد

متاسفانه بیشتر خانما و آقایون اصلا درست نمیدونن آمادگی روحی دارن یا نه

فقط طبق روال زندگی های همه و روتین فکر میکنن دیگه بچه بیارن میگن آخرش که باید بیاریم !!!!

نتیجه میشه اخلاق و رفتار نادرست بعدش

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

يه سال اول تولد بچه زندگي يكم تو چالش ميوفته بعد درست ميشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلیا اینجورین. تحمل کن. من ک حاملم دارم میمیرم بزوووووووور چهار تا بشقاب جم میکنه. میبینه با جون کن ...

چقدر بد

برای اینجور مردای ببخشیدا بی لیاقت اصلا نباید بجه دار شد

همه درد و رنج و سختی با خانمه اونا چشونه واقعا

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
عزیزم نمیخوام بدبین شی اما همسر منم همینجوری شده بود بعد زایمانم که متوجه شدم داره بهم خیانت میکنه ا ...

اخه چیز مشكوكی ازش ندیدم،ینی بنظرم اصلن اهلش نیست

مادر یک فرشته هستم   
چقدر بد برای اینجور مردای ببخشیدا بی لیاقت اصلا نباید بجه دار شد همه درد و رنج و سختی با خانمه اون ...

مهم نیست. دیگه همین یکیو میارم والسلام. تقصیرشون نیست ننه هاشون بهشون یاد ندادن وگرنه خودشون متوجه نیستن.

2738
اشتباه نکنید که هی بهش توجه کنین بدتر میشه شما هم آدمین، تازه بچه دار شدید و هزار تا گرفتاری و&nbs ...

اخه باهر زبونی فكر كنین باهاش حرف زدم ولی فایده نداشت

مادر یک فرشته هستم   
5 سال تنها بودین به اون زندگی آروم و رو برنامه عادت داره  منم بعد 10 سال اوردم شوهرم سخت کنار ...

اره خیلی آرامش داشت و همش به تفریح بودیم،ولی الان نمیشه 

مادر یک فرشته هستم   
اخه باهر زبونی فكر كنین باهاش حرف زدم ولی فایده نداشت

پس بیشتر به اول خودت و بچه برس

کار خونه رو تا جایی که می تونی کم کن

اگه مقدوره کارگر بگیر و اگه مقدور نیست فقط کارهای واجب رو انجام بده

شوهرتون احتمالا تو خونه شون یاد نگرفته کمک کنه، شما عم نباید خودتون رو تیکه تیکه کنین که به همه چی برسین.اینجوری فقط وظایف شما بیشتر میشه و رابطه تون بدتر!

واقعا بین تمیز کردن خونه و رسیدن به خودتون، خودتون رو ترجیح بدین، همه چی بهتر میشه

پس بیشتر به خودت و بچه برس کار خونه رو تا جایی که می تونی کم کن اگه مقدوره کارگر بگیر و اگه مقدور ...

واقعن. مادرش واقعن شلخته اس و هیچ وقت تمیز نیس خونشون،خیلی سعی میكنم به خودم برسم،موهامو مش كردم ابرو هاشور زدم،وزنمم برگشته ب قبل،ینی از لحاظ ظاهری خیلی خوبم،نمیدونم كی قراره اخلاقش خوب شه،میترسم كم كم ازش بدم. بیاد

مادر یک فرشته هستم   
واقعن. مادرش واقعن شلخته اس و هیچ وقت تمیز نیس خونشون،خیلی سعی میكنم به خودم برسم،موهامو مش كردم ابر ...

خودتو تحت فشار نذار.چه خوبه که خوش تیپ و مرتبی.یه مدت شوهرت رو تو ذهنت حذف کن.نه سرویس بده و نه بگیر ولی دعوا هم نکن

2706