2703
2553
عنوان

همه شوهرا بعد اومدن بچه نحس میشن؟؟

325 بازدید | 30 پست

دخترم پنج ماهشه،از وقتی به دنیا اومده شوهرم اخلاقش خیلی گند شده،با اینكه قبلش خیلی خوب بودفكر میكردم بهترین بابای دنیا بشه،برای دخترم خوبه باهاش بازی میكنه ولی تا یكم نق نق میكنه و خوابش میاد و گریه میكنه شوهرم فرار میكنه میره تو اتاق درو میبنده با موبایل سرشو بند میكنه،برای من اصلن وقت نمیذاره،حوصله مهمونی نداره اصلن خونه مامانم اینا نمیاد میگه خستم حوصله ندارم،،بهش توجه میكنم حتا بیشتر از قبل ولی وقت میبینم اصلن توكارای بچه و خونه كمكم نمیكنه ازش ناراحت میشم، خستم میكنه،،،چیكار كنم میترسم علاقم بهش كم بشه :((

مادر یک فرشته هستم   

نه 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه واقعا اینجوری نشد.شما صحبت کن.بچه شما تنها ک نیست.اونم وظایفی داره

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2714

اشتباه نکنید که هی بهش توجه کنین

بدتر میشه

شما هم آدمین، تازه بچه دار شدید و هزار تا گرفتاری و شب نخوابی و ...به کمک نیاز دارید

باهاش دعوا نکنین و ازش کمک بخواین ولی لطفا بهش باج ندید 

با ورود نوزاد به جمع خانواده و مسولیت پذیر شدن و ...به مردا شوک وارد میشه  تحمل کنی اونم خوب میشه نگران نباش 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...

شوهرت زایمان خیلی سختی داشته درکش کن😂😂

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

عزیزم نمیخوام بدبین شی اما همسر منم همینجوری شده بود بعد زایمانم که متوجه شدم داره بهم خیانت میکنه اما من با سیاست خودم جذبش کردم و الان خداروشکر خیلی خوب شده اما از بارداری مجدد میترسم

2706