2733
2739

سلام دوستان من برا بچه دوم می خوام اقدام کنم بچه اولم دختره شوهرم دومی رو پسر می خواد چه کار کردین بچتون پسر شد می شه راهنمایی کنین ؟

😐😐😐

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بچه اولم پسر بود دومی رفتم رژیم و‌دکتر ک دختر بشه عاشق دختر بودم ولی وقتی رفتم سونو گفتن پسره گریه کردم بعد ۶ماهگیش خود بخود بچه مرد یه عالمه عذاب وجدان کشیدم 

الان دوباره حاملم اصلا مهم نیست دختر پسر بودنش 

خدایااااااا شکرررررت 

من میخوام برم ای یو ای واسه دومی صد در صد نیست ولی خب ۷۰ ۸۰ درصد نتیجه میده..اولی پسره گلمه دومی هم ی دختر میخوام انشالله

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

به کمک این تاپیک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5467640/همه-چیز-راجع-به-بارداری-کیت-تخمک-گذاری-دختر-دار-شدن-و-پسر-دار-شدن?page=1490

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

من سه تا پسر دارم همیشه از خدا بچه سالم فقطططط خواستم اما آرزو داشتم یه دختر سالم و نازنازی داشته باشم ولی خب قسمت نبود و این آرزو برای همیشه به دلم موند

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

من زیاد تاکید نداشتم چون مهم نیس واسمون

اما رژیم رعایت کردم، از جهت روز تخمک گذاری هم آمپول hcg زدم و همون حدود اقدام کردم فقط

نمیدونم دیگه دختره یا پسر، فردا میرم nt

همه اینا رو رعایت کنی هم تازه شانست میشه ۶۰ به ۴۰

خیلی تاکید داری و مهمه واست برو ivf تعیین جنسیت، قیمت به روزش هم تو خصوصی ۲۵ میلیون با دارو و...

مرکز دولتی اگه انجام بدن نصف این قیمت

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

باید خوراکیتونو کنترل شده مصرف کنید ، از گوشت سفیدو لبنیات ، ترشیجات دوری کنید و خرما و انجیر و آلو بخارا و گرمیجات مثل کنجد و ارده و زنجبیل بخورین هم شما هم همسرتون ، ۳ روز هم (یک روز در میان) شستشو بدید واژن رو با جوش شیرین ولی قبل رابطه نشورید دیگه 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

تا جایی که میدونم هر کاری هم بکنی اخرش خدا باید بخواد بده پس تعیین جنسیت عملا منتفیه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
من بچه اولم پسر بود دومی رفتم رژیم و‌دکتر ک دختر بشه عاشق دختر بودم ولی وقتی رفتم سونو گفتن پسره گری ...

وای الهی بمیرم 😢😢

آخه منم دختر میخوام چیکار کنم ..دخالت نکنم؟؟؟؟🤔۶ماه دیگه اقدام میکنم

2706