2733
2734

جاریا و خواهرشوهرام همه موهای بلند و پر، همه عمل های زیبایی و شیک، اونوقت من موهام تیفوسی زدم چون کچل شدم از ریزش و تمام کف سرم معلومه، هروقت میخوام برم اونجا عزا میگیرم و از استرس و خجالت میمیرم و زنده میشم، بچه دارم که نمیشم، همشون دوسه تا بچه دارن، دیگه آرزوی مرگ دارم، یه مرگ راحت میخوام از خدا، حق دارم یا نه😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلی راه هست...

کلاه گیس با موی طبیعی میتونی بذاری

اگه استرس و اضطراب و افسردگیتُ کم کنی شاید بچه دار بشی.

غصه نخور.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

حتما کم کاری تخمدان داری. 

چرا درمان نمیکنی.؟  یا دارو گیاهی یا قرص

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2740

نه حق نداری...

مرگ مگه الکیه؟😐

دنبال درمان موهات باش. بچه هم قسمت نبوده. قیافه هم برات مهم نباشه. زندگیت و بکن.

یعنی هیچ هدف دیگه ای تو زندگیت نداری یه غیر از این که خودت و با اوت چند نفر مقایسه کنی؟

😶❤

بابا ولشون کن

خودت باش

اما شاد باش

قرار نیس که همه مثل هم باشن

بس از خودتون اراده و ابتکار ندارین شما

هر کی هر کار کرد شمام باید انجام بدین

بزار‌بقیه از تو یاد بگیرن

شاداب باش، بگو، بخند بزار اونا از تو یاد بگیرن

عنوان تاپیک رو دیدم فکر کردم چه عذابی تو زندگی کشیده باشی .متاسفانه وقتی موضوع رو خوندم قفل کردم.....باورم نمیشه واسه این چیزا کسی بخواد خودش رو بکشه ....چه چیزهایی که اینجا ندیدم و نشنیدم...‌

اینا اصلا موضوعات مهمی نیستن 

موهات رو که میتونی درمان کنی یا اصلا برو اکستنشن کن

بچه دار بالاخره میشی علم اینقدر پیشرفت کرده که اینا دیگه موضوعات مهمی نیستن

شما اعتماد به نفس نداری همین

لطفا لایک نکنید مچکرم😊
نه حق نداری... مرگ مگه الکیه؟😐 دنبال درمان موهات باش. بچه هم قسمت نبوده. قیافه هم برات مهم نباشه. ...

دیگه خسته شدم از دوا دکتر😔

نه واقعا هدف ندارم، فقط تو فکر و استرس آخر هفته هام که میخوایم بریم،، شوهرمم که اگه نرم قهر میکنه😭

2706