2733
2734
عنوان

خانم های با سیاست که هر حرفی میزنن شوهرشون قبول میکنه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 31 پست
برو دکتر پوست برات آزمایش می نویسه ممکنه تیروئید کم خونی کمبود D3زینک یا هر چی باشه هیشکی مثل من نبو ...

عمرا اگه از من بدتر بودید؟😭

همه داروها رو خوردم آزمایشم دادم، همه کار کردم😭

شما چیکار کردید؟

لاغری یا چاقی؟  اگه خیلی چاقی زیاد جالب نمیشه همون کوتاه کن حالا مدل دار کوتاه کن مثه کپ 

مدل موهای کوتاهی از نت بگیر نشونش بده ، حالا کچل نه، اما مدل موهای کوتاه فانتزی زیاد هست  خیلی جذابن خصوصا اگه بهت بیاد

کاربریم واسه سال ۹۶ بود بخاطره پشه کش خیلی غم انگیز پر کشید😂                                                                                      خانمها وقتی زحمت میکشم واستون پستی میزارم ، یا پستتون رو ریپلای میکنم ،ریپ نمیکنی نکن اماااا یه  لایک ریز بکن لطفاً، بفهمم خوندی ،فک نکنم وقت گرانبهام بخاطرت به چوخ رفته!!!  مچکرم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی دکتر عالی برو

خرج کن حسابی

آزمایش بده

ویتامین درجه یک خارجی بخور 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731
عمرا اگه از من بدتر بودید؟😭 همه داروها رو خوردم آزمایشم دادم، همه کار کردم😭 شما چیکار کردید؟

موهام چرب بود شامپو مخصوص داد آهنم درحد فقر بود D3کم بود زینک کم بود درضمن بخاطر بچه کوچیک بد خواب وبی اعصابم بودم همگی اثرداشت

وای تورو خدا این سوالارو نپرسید، من خودمو کشتم همه کار کردم تو این چند سال، نشد که نشد

پس بزن خیالت راحت کن

اعصاب و روانت مهم نره از چارتا موی دراز 

همسرت اکر میفهمید عذابت نمیداد

ازش نظر نخواه کار خودتو بکن

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
اول مطمئن شو با زدن‌ درست میشه. اگر اکی بود بزن شوهرت ولش کن چرا برای چارتا مو هم باید از شوهر احا ...

نه اونجوری نیست که بگه نه،، ولی میگه من دوست ندارم، حرفشم میشه باهام سرد میشه😭😭

منم دلم میخواست موهامو از ته بزنم،چون کف سرم معلومه

بعد فکر کردم اگر بزنم چه جوری بیرون برم

اگر مهمون اومد خونمون چی

بهتره موها رو تا جایی که ممکنه و بهت میاد کوتاه کنی 

کاربری سومم   
2706