2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روز زن برام سنگ تموم میزاره اگه شده ی تیکه طلای کوچولو میگیره منم روز مرد براش جشن میگیرم ی کادویی م ...

من خرس دوست دارم😂😂

دنیـا نیـرزد بـه آنکـه پریشـان کنـی دلـی را.....
2742
2738
باید اپلود کنی لینکشو بزاری البته خودمم بلد نیستم

من ریپلی میکنم رو پیام شما بعد میزنم رو قسمت بالا ک عکس گالری هس عکس رو میفرستم هی دایره میچرخه 

دنیـا نیـرزد بـه آنکـه پریشـان کنـی دلـی را.....
اون چی میگره برات؟

😁پ.ش.م😂😂😂😂😂😂

فعلا که تولدم نیست ولی همینجوری اومده بود با مادرم صحبت کنه برام یه جعبه گرفته بود از اینا که توش لاک و شکلات و عروسک و ایناست😑

چهار سال باهم بودیم هیچی نگرفتیم برای هم دیگه گفتم امسال از خجالتش در بیام😄

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
نه نه بیا منو بگیییر 😅😅😅

باشه پس اینقدر اصرار میکنی فردا ساعت ۱۰ شناسنامه به دست منتظر باش بریم عقد کنیم 😁😁😍😍😍

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
باشه پس اینقدر اصرار میکنی فردا ساعت ۱۰ شناسنامه به دست منتظر باش بریم عقد کنیم 😁😁😍😍😍

جون اونوخ کدوم محضر 

میای دنبالم یا باس خودم بیام :(

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
 اولن خانوما چه ربطی به سنت ایرانی ها داره این یه چیز جهانی و بین المللی هست قرار نیست تا خر ...

والا همینو بگو من خودم از هر رسمی خوشم بیاد انجام میدم چه واسه ایران باشه چه واسه یه قبیله تو افریقا 

در اینده وضعم خوب بشه درخت کریسمسم میزارم

خیلی جذابه خیلی حس خوبی بهم میده کادو بزاریم زیر درخت تزئینش کنیم

2706