2737
2739
عنوان

پس گرفتن پول

319 بازدید | 30 پست

چند ماه پیش توی خرید به دوستم پول دادم و یکم خورد خورد دیگه داده بودم بهش، یکی دوروز پیش بعد کلی کلنجار رفتن بهش پیام دادم لحن همیشگی گفتم یکم پول لازم دارم فلان وقت انقدر پول بهت دادم داری بفرستی برام. فرستادش ولی مثل اینکه ناراحت شده بود

منم فرداش پولو باز فرستادم براش گفتم نمیخاستم ناراحت بشی گیر بودم که گفتمش

الان حس خوبی ندارم، فکر میکنم توی رفاقت کم گذاشتم

شما بودین چیکار میکردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این زمونه رفاقت معنی نداره اون باید شعور داشته باشه 

بخدا خیلی جاها نه نگفتم بهش کاری خواسته ازم، یک هفته بجاش رفتم سرکارش ، با اینکه تخصصی هم نداشتم توی اون کار. عمل داشت گفت برو بعدا حقوق اون هفتمو میدم بهت گفتم حقوق میخوام چیکار. هزینه رفتو امدم کلا خودم دادم هیچ چیزی هم نگرفتم ازش. ولی ادم فراموشکاریه

خوب کاری کردی ک بهش گفتی ولی نمیبایست پول رو برگردونی با این شرایط اقتصادی زندگیا واقعا سخت شده دوستت هم میبایس زودتر پول رو میداد که لازم نباشه تو بگی . دوستت الکی ناراحت شده خب لازم داشتی ک گرفتی 

برام دعا کنین خدا بهم فرزندان سالم و صالح و عاقبت بخیر نصیب کنه☘️
2738
خوب کاری کردی ک بهش گفتی ولی نمیبایست پول رو برگردونی با این شرایط اقتصادی زندگیا واقعا سخت شده دوست ...

منم از همین ناراحت بودم امکان نداره ادم چیزی رو که خریده و جلوی چشمش هست یادش نیاد خودش پولش رو نداده. ولی پیام که دادم گفت میخواستم بفرستم یادم میرفت

بخدا خیلی جاها نه نگفتم بهش کاری خواسته ازم، یک هفته بجاش رفتم سرکارش ، با اینکه تخصصی هم نداشتم توی ...

بهتره یکم خودتو جمع کنی ادم سواستفاده گریه مشخصه فقط برا خوشی باهاته تو ناخوشی فرار میکنه

مثلا این سری خواستم یکم از حق خودم دفاع کنم. که اینجوری عذاب وجدان دچارم شده

اصلا عداب وجدان نگیر از لحاظ روان شناسی حس شما اشتباس چون به نوعی میخوای از دستش ندی یکم خودتو بالا بگیر دوستی نباید باعث بشه تو اعتماد بنفستو از دست بدی خدشه دارشی باید رشد کنی دیدش رک بگو میدونستم ناراحت میشی اما منم لازم داشتم دیدم یادت نیس گفتم یاد اوری بشه 

اسی هرکس براخودش عزیزه 

مثلا این سری خواستم یکم از حق خودم دفاع کنم. که اینجوری عذاب وجدان دچارم شده

وا اون باید عذاب وجدان داشته باشه ک یادش میره پولتو بده نه تو .خیلی کار خوبی کردی همیشه پولی میدی به کسی بدون رو دربایستی بگیر یا اگه میدونی نمیده بگو ندارم 

برام دعا کنین خدا بهم فرزندان سالم و صالح و عاقبت بخیر نصیب کنه☘️
2706