2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیز دیدم که شبیه ۳ تا چیزه .

فال بلد نیستم اما میگن که درست میبینی حالا خودت ببین به نیتت کدوم میخوره 

۱. یه اسب که رو دوتا پاش واساده داره شیحه میکشه بلند شده 

۲.یه اژدها که داره غورش میکنه از دهنش اتیش اومده بیرون .

۳ یه تصویر محو از یه مامان و دوتا بچه کنارش 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2731

وایی چه جالب قشنگ عکس سگ افتاده توش

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

مارهم توشه بزن نت ببین اینا تو فال قهوه یعنی چی

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2740

۶ نفرن .باهم دارن راه میرن یه نفرشون بزرگتره بقیه است 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
منم دوتا سگ دیدم یکیش صورتش کامله اون یکی نصفه صورتش

یکی دقیقا کامله حتی بدنش هم هست اسکرینم از روش گرفتم😂

2706