2733
2734
عنوان

برای ادامه تحصیل کمکم کنید🌺

109 بازدید | 12 پست

سلام

بیست و هفت سالمه و دوتا بچه دارم

دیپلم که گرفتم عروسی کردم

الان قصد ادامه تحصیل دارم

میخوام پیش دانشگاهی رو بخونم و کنکور شرکت کنم

کسی میتونه راهنماییم کنه و بگه از کجا شروع کنم؟

🌸یا علی مدد🌸                                            باردار نیستم تیکر رسیدن به وزن هدف💪🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب پیش دانشگاهی خوندی برو دانشگاه آزاد یا پیام نور علوم تربیتی یا آموزش ابتدایی بخون .

پیش دانشگاهی رو نخوندم

الان مشکلم اینه دقیقا

🌸یا علی مدد🌸                                            باردار نیستم تیکر رسیدن به وزن هدف💪🏻
قصدت از ادامه تحصیل چیه

جفتش با هم باشه که عالیه

ولی خب کلا درس خوندن هدف اصلیمه

ینی به پول نرسیدم هم نرسیدم خیلی مهم نیست برام

2738
دقیقا  پول میخای یا فقط مدرک ؟

بیشتر مدرک برام‌مهمه

اگه به پول رسیدم که فبها المراد اگه نرسیدم هم خیلی مهم نیست

این رشته رو نشنیده‌ام تا حالا.  رشته انسانی که زیر شاخه نداره.  

چرا عزیزم

یه زیر شاخه ادبیات داره(که به عنوان انسانی جا افتاده)و یه زیر شاخه معارف که هفت هشت تا درس بیشتر پاس میکنیم

چرا عزیزم یه زیر شاخه ادبیات داره(که به عنوان انسانی جا افتاده)و یه زیر شاخه معارف که هفت هشت تا در ...

باشه. موفق باشی. من رشته ام تجربی بود و اطلاعات زیادی از این رشته ندارم وگرنه حتما کمکتون میکردم. 

باشه. موفق باشی. من رشته ام تجربی بود و اطلاعات زیادی از این رشته ندارم وگرنه حتما کمکتون میکردم.&nb ...

ممنونم

شما هم موفق موید باشی🌺