2733
2734

کاش هیج وقت اتفاقی هیچ جا نبینمت من انقد قوی نیستم ک از کنارت رد بشمو هیچی به روی خودم نیارم 

امشب ب اولین باری ک دیدمت با لباس مدرسه فکر میکردم یادت میاد؟ چ استرسی داشتم ک نکنه مامانم بفهمه؟؟؟؟ 

یادته ؟؟؟؟ الان دیگ بزرگ شدیما الان دیگ از هیچ کس نمی ترسیم یادته؟؟؟ هیچ وقت یرام عادی نمیشدی هر وقت قرار یود ببینمت شب از ذوق خوابم نمیبرد ، یادته چ جوری سفت می چسبیدم بهت ؟ میگفتی بابا در نمیرم ک ... 

یادته چقد تو این ۶ سال تا میومد دلمون خوش بشه ک بهم رسیدیم یهو ی مشکل بزرگ‌میوفتاد وسطو همه‌ چی خراب میشد 

چقد دلم اون ذوقا رو میخواد دلم دردو دلاتو میخواد 

راستی چرا چن روزه انلاین نمیشی قریونت برم نکنه حاله دلت خوب نباشه نکنه دلت گرفته باشه اگ خوب نباشی من جیکار کنم؟؟؟ با کی حرف میزنی ک اروم شی ؟؟؟ 

چقد نگرانتمو هیچ کاری از دستم بر نمیاد 

چقد دوستدارم تو دلمه ک نمیتونم بهت بگم 

چقد دلتنگتمو نمیتونم‌کاری کنم 

دعا کنید برام دلم داره میترکه داره از جاش در میاد 

تورو خدا دعا کنید معجزه بشه عشقم برگرده 

تو خواستنی ترین ، نتوانستمِ منی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چن وقته رفته؟؟؟چقد خوبه شما بلدید درد و دلاتونو بنویسید اما من..تو زندگیه واقعیمم میریزم تو خودم کسی ...

من ک‌نمی تونم ب کسی بگم‌ میدونی شب ک میشه تنها گ میشی همه‌ک رفتن ساکتیه خونه خیلی نامرده همه‌چیو یادت میاره همه‌چیزایی ک زور زدی بهش فکر نکنیو یادت میاره ...

تو خواستنی ترین ، نتوانستمِ منی  
2738

به خدا توکل کن ایشالله همه چی درست میشه

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
من ک‌نمی تونم ب کسی بگم‌ میدونی شب ک میشه تنها گ میشی همه‌ک رفتن ساکتیه خونه خیلی نامرده همه‌چیو یاد ...

میفهمم همون لحظه ای ک غرقی تو خاطراتت یهو سرتو تکون میدی میای بیرون میبینی ن اونو داری ن اونجایی تو اتاق لعنتیتی🥀😔

2706