2733
2739
عنوان

مشاور دیوانه برای خواهر زادم

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 31 پست

میدونم الان خیلی ها حمله می کنن بهم ولی بچه چهارده ساله که سیگار می کشه تنبیه می خواد یعنی چی اخه از خیلی چیزها محرومش کنن پولم ندن الان دلش می خواد سیگار می کشه لابد دوسال دیگه هم مواد میخواد بعضی اوقات باید زور بالای یر بچه باشه محبت بجاش تربیت همه به جا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😔الهی عزیزدلم شایداز ی چیزی ناراحته باهاش حرف بزنید مامانش وابطشوباهاش گرمترکنه....گناه دارع بخدا

نا یک ماه پیش مشکلی نداشت رابطه خانوادگیش با پدرو مادرش خیلی خوبه

اسی شهر ما اذانه... من برم واسه نماز... دعاش میکنم... بعد نمازم میام تاپیکت ان شاء الله 

التماس دعا خاهریم

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2731
نا یک ماه پیش مشکلی نداشت رابطه خانوادگیش با پدرو مادرش خیلی خوبه

شاید وارد ی رابطه شدع والان اذیت اخه نمیشه ک ی ماه ایقدع علاقه😐

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....