2737
2739

عزیزانی که خودتون یا همسرتون یا حتی تو اشنایان سابقه کار با کشور دیگه دارید میخواستم راهنمایی کنید که چجوریه؟از سختیا و مزایا و معایبش بگید
اینکه محصولاتتون رو به افرادی در کشورهای دیگه بفروشید 

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه بیشتر توضیح بدی عزیزم؟

من توی دانشگاه مدتی هست که تدریس میکنم اما از سالهای پیش که زمانیکه ایران بودم و چه بعدا که رفتم  با دو تا شرکت بین المللی  کار میکردم و حالا ها هم با چندین تا شرکت مخابراتی و الکترونیکی بصورت پروژه ای 

کار کردن باهاشون راستش سخته 🥴🥴 مثل ایران نیست که از نظر روحی آزارت بدن ولی توقعات خیلی بالاست و اون تایمی که باید کار کنی ازت انچنان کار میکشن که پوست ادم کنده بشه 

من توی دانشگاه مدتی هست که تدریس میکنم اما از سالهای پیش که زمانیکه ایران بودم و چه بعدا با دو تا شر ...

مرسی از پاسخت عزیزم
من بیشتر این مدنظرم یه سری تولیدات و محصولات رو به افرادی تو کشورهای دیگه فروخت چند بار دیدم کاربرا اینجا تجربه دارن گفتم بپرسم
هر چی تو گوگل سرچ میکنم به هیچ جا نمیرسم

...
2740
مرسی از پاسخت عزیزم من بیشتر این مدنظرم یه سری تولیدات و محصولات رو به افرادی تو کشورهای دیگه فروخت ...

خواهش میکنم عزیزم

خیلی کار سختی میخواید بکنید 😅😅مگر طرف خریدتون خود اشخاص ایرانی باشن

به هر حال موفق باشید 

سلام عزیزدل❤️⁩ خدا رو شکر   تو چطوری؟  به یادت بودم🥰 آره خیلی وقت پیش بود که تاپیک زدم و ...

سلام عزیزم
ن خواهش میکنم چ حرفیه عزیزم منم نمیدونستم کجا جوابتو بدم گفتم خصوصی بگم بعد دیدم نمیاد پیام تو تاپیکت گفتم بپرسم
خوشحالم ک مساله حل شد  
موفق باشی عزیزم  

...