2737
2739
عنوان

با عشقم ۱۴ سال اختلاف سنی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا ورزشکاره ورزشکارا اونطوری پیر نمیشن واسه همین میگم کمتر از سنش میخوره من خودمم ورزشکارم

کافیه ورزشو چند ماه بزاره کنار .. خلاصه از ما گفتن بود خودتون میدونین دیگه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

من به این نتیجه رسیدم مهم اخلاقه طرفه نه سن و سالش  ممکنه یکی سنش کم باشه اختلاف سنی کم باشه ولی طرف اخلاق نداشته باشه ..

مرا بغض عمیقیست،                                                         انبار شده در گلو،،!
2728

عزیزم بعد درک کردن هم دیگه براتون سخت میشه 

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

الان و من شوهرم کنار هم راه بریم بعضیا میگن باباته ماهم15 سال اختلاف بعدم من بی بی فیسم دیگه بدتر شد  فکر الان نکن فکر 10 سال بعذ بکن حرف من گوش کن فقط باهاش دوس باش زیر ی سقف نرو تهش پشیمونیه

...... 

کلا به این فکر کن تو به عنوان دختر بیست ساله شاید دلت بخواد یکارای کنی که اون به عنوان لقای سی ساله اون کار را بچه بازی بدونه. 

درکل نمیشه نظر و نسخه کلی پیچید باید بری مشاور. من خودم فاصله سنی زیاد دوست ندارم

❤️
2740
بیخیالی طی میکنی چون

بیخیالی طی میکنم ؟!😂

باشه جاریم با برادر شوهرم فقط 4سال تفاوت دارن به یکسال نرسیده دارن جدا میشن پس بدون سن مهم نیست 

مرا بغض عمیقیست،                                                         انبار شده در گلو،،!

اختلاف سنی زیاد هم خوب نیست! 

چوم اون آقا برای هرچیزی به سن کم شما نگاه میکنه 

و ممکنه بعدها هیچ اختیاری از خودت نداشته باشی و مدام کنترل بشی از جانبش معمولا مردایی که اختلاف سنی زیادی دارن مثل پدر با فرزندشون برخورد میکنن.... و این توی زندگی مشترک به شدت بد و غیر قابل تحمله! 

الان شاید بگی نه اینجوری نیست و بخوای تعریف کنی اما زندگی مشترک با دوران دوستی هیچ سنخیتی با هم ندارن! دوستش دارم و دوستم داره و عاشقشم و عاشقمه هیچ تاثیری توی زندگی مشترک نداره! اخلاق ، باور طرف مقابل ، درک و صبر و گذشت و مسئولیت پذیری که برات یه زندگی خوب و قشنگ میسازه نه عشق و دوست داشتن....

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
زندگى اى كه با دروغ پيش بره خدا عاقبتشو به خير كنه اون چطورى با يك دختر بچه ٢٠ ساله رفيق شده اخه

اولا دوست نشده

ثانیا اشکالش کجاست ؟ تفاهم داریم. اون فقط جلوتره از لحاظ زندگی

دخترطهرونی💎
2706