2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تهران و اصفهان زندگی کردم والا خانما زورن 😐 میام نی نی سایت مردسالاری همش نمیدونم کجا زندگی میک ...

من هرررررکیو تو واقعیت دیدم زنه موش بوده

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2742

کرمان با زن هاشون خوبن.

البته همه جا صفر و صد نیست به شعور آدما هم ربط داره

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

همه جا هست

ولی گمونم توی اعراب بیشتره

خودم از نزدیک ندیدم ولی فیلم و مستند و مسابقه که میبینم

متوجه شدم مرد رو خیلی بهش بها میدن، نه صرفا چون کار خاصی میکنه فقط بخاطر جنسیت

من خودم اصفهانم، ولی نمیتونم بگم نیست یا هست

مرد سالاری یکم جنبه منفی داره. اینکه مرد رو خیلی بالا میبرن ولی زن رو کن اهمیت میدن. که توی اطرافیان خودم ندیدم این مدلی واقعا

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
خوشبحالت رشتی میگم اونجا ویلا حدودا چقده ثیمشت یکی تو دیوار دیدم یه ویلایی خییلیی خوشگل بود داخل ج ...

همین حدوداست عزیزم

زمین بخری با سلیقه خودت بسازی بهتره

چون ویلاسازی وفروشش زیاد شده ظاهر قشنگه ولی متریال بکار برده درجه یک ممکنه نباشه

یااز شخص مطمئن بخری یا ویلا شخصی یه نفرو بخری بدونی ساختش عالیه

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
2738

عربها مرد سالاری توشون موج میزنه 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
کرمان با زن هاشون خوبن. البته همه جا صفر و صد نیست به شعور آدما هم ربط داره

مرد سالار به این معنی نیست که بازناشون بد باشن که 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
مرسی گلم قیمت زمینهاش گرونه درستع؟؟

گلم توی روستاها برای ویلا متری یک ونیم دو میتونی بخری ولی اطراف شهر وخوده شهر برای مسکونی گرونه

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
مامانم و خواهرام زن سالارن. رئیسن. ولی من دوست ندارم نخواستم‌ مثل اونا باشم‌ دوست دارم هر دو طرف تصم ...

خب من مشهدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
کدوم شهری؟؟؟؟؟ 

مشهد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706