2733
2739

بچه ها خواهش می کنم اگه پستمو می بینید اگه براتون مقدور باشه برام صلوات بفرستید بعدازظهر سونو دارم دارم سکته می کنم کسی رو هم ندارم برام دعا کنه از دعای دسته جمعی خیلی نتیجه دیدم خواهش می کنم ازتون برام دعا کنید با دلای پاکتون برام دعا کنید خدا به همتون سلامتی بده یا زهرا خودت همه مریضا رو شفا بده😭😭

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

100 تا صلوات برات میفرستم اللن توکل کن به خدا

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2731

حمد خوندم برات عزیزم

خدا بهترین ها رو بهت بده الهی آمین عزیزم 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
100 تا صلوات برات میفرستم اللن توکل کن به خدا

فدات بشم من هرچی از خدا بخوای بهت بده مرسی واقعن

حمد خوندم برات عزیزم خدا بهترین ها رو بهت بده الهی آمین عزیزم 

قوربونت برم مرسی عزیزم واقعن کسی به جز شماها ندارم برام دعا کنن خدا بهت سلامتی بده هرچی از خدا می خوای بهت بده

2740
سونی سینه دارم😭

عزیزم نگران نباش انشالله همه چیز خوب پیش میره گلم 😘 برات صلوات میفرستم 

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
عزیزم نگران نباش انشالله همه چیز خوب پیش میره گلم 😘 برات صلوات میفرستم 

قوربونت برم عزیزم خدا از دهنت بشنوه هرچی از خدا می خوای بهت بده

قوربونت برم عزیزم خدا از دهنت بشنوه هرچی از خدا می خوای بهت بده

فدایت که استرس نداشته باش گلی 😘

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
قوربونت برم مرسی عزیزم واقعن کسی به جز شماها ندارم برام دعا کنن خدا بهت سلامتی بده هرچی از خدا می خو ...

مرسی مهربون از دعای نیکی که در حقم کردی خدا خیرت بده و دل شاد، سلامتی بهت بده 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
سوره حمد خوندم انشالله سلامت باشی

واقعن ممنونم الهی خدا بهت سلامتی بده زندگیت سراسر از خوشی باشه ممنون دهان کردی خدا کنه صداتونو بشنوه سونو خوب باشه

واقعن ممنونم الهی خدا بهت سلامتی بده زندگیت سراسر از خوشی باشه ممنون دهان کردی خدا کنه صداتونو بشنوه ...

خیلی ممنونم از دعای قشنگی که در حقم کردی

زندگیتون سرشار از آرامش و خوشی

لطف میکنید برای گشایش در کارهام صلوات بفرستید و دعا کنید. سپاس فراوان
2706