2733
2739
عنوان

نظربدید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 71 پست

موافقم👌🏻

اصلا دلیل اینکه تو سایت هستن رو نمیفهمم😑

اخه چه کمکی ما خانما میتونیم بهشون بکنیم

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حوصلم سر میره میام اینجا اگه ورود اقایان ممنوع بود نمیومدم ولی سایت عمومیه از اول خانما بیشتر ب ...

وقتی وارد سایت میشی زده راهنمایی بارداری و بچه داری

اونوقت اینجا مال اقایونه؟!؟!؟!؟

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
2731

یعنی اگر اسرائیل و فلسطین سر کشورشون با هم صلح کنن

خانما و اقایون سر نی نی سایت صلح نمیکنن😂😂😂

وقتی وارد سایت میشی زده راهنمایی بارداری و بچه داری اونوقت اینجا مال اقایونه؟!؟!؟!؟

من نگفتم برای اقایونه گفتم عمومیع

مدیر سایت خودش نزده مخصوص خانوماست شما چی میگی؟ جاتو تنگ کردیم مگه؟😂عجب ملتی داریم

2738
تگشون کنین 

@پسر_جذاب    

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!

مخالفم چون اینجا همه جوره مشکل هست مگه همش درباره ی مشکل زنانگیه؟خب آقایون میتونن نظرای خوبی بدن گاهی اصن یاد بگیرن ایده بگیرن گاهی میتونیم نظراتشون رو ب عنوان یه آقا بپرسیم...میتونیم همه به همدیگه کمک کنیم مگه چیه🦋🦋🦋

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️

والا این سایت به همه چیز میخوره الا زنان و زایمان.....

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
من نگفتم برای اقایونه گفتم عمومیع مدیر سایت خودش نزده مخصوص خانوماست شما چی میگی؟ جاتو تنگ کردیم مگ ...

اره چون بعضی تاپیک هایی که ممکنه سوال داشته باشیم از همجنس خودمون رو نمیتونیم بخاطر حضور شما تو سایت بزنیم🤷🏻‍♀️

اخه خداییش نی نی سایت چه کمکی به اقایون میکنه؟؟؟؟☹

فقط امضام

عجب امضای خفنی💪🏻🤩

اره چون بعضی تاپیک هایی که ممکنه سوال داشته باشیم از همجنس خودمون رو نمیتونیم بخاطر حضور شما تو سایت ...

کمک نمیکنه میگم ک من فقط حوصلم سر میره میام

خب باید یه سایت جداگونه زنونه بزنن یا همینو مخصوص خانما اعلام کنن بعد مطمئن باشید من اولین نفر خارج میشم چون واقعا بحثا یا خاله زنکیع یا جنسی

2706