2733
2734
عنوان

نظربدید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 71 پست
مدیر سایت به هر دلیلی گزینه مرد بودن رو توی سایت گذاشته ینی اونام میتونن بیان حتی اگه این گزینه هم ...

منم با شما موافقم

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمک نمیکنه میگم ک من فقط حوصلم سر میره میام خب باید یه سایت جداگونه زنونه بزنن یا همینو مخصوص خانما ...

دیگه واقعا دارید توهین میکنید. اگر بحث ها خاله زنکیه چرا میاین؟؟؟تا اینجا حتی یه عده از اقایون طرفداری کردن ولی شما دیگه دارین بی احترامی میکنین  

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!
2728
دیگه واقعا دارید توهین میکنید. اگر بحث ها خاله زنکیه چرا میاین؟؟؟تا اینجا حتی یه عده از اقایون طرفدا ...

عزیزم وقتی کاربرخانم بحثای اینجاروخاله زنکی میدونه و مشارکت آقایون در تاپیک هارو آقایونه خاله زنک، چ انتظاری میره...

🍁🎶  به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند». 🎶🍁
این ایراج کلا هر زری بزنم منم منم لایک میکنه نترس عزیزم❤️

کیه 49 سالش بود که من سرچ کرد.م

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2740
این ایراج کلا هر زری بزنم منم منم لایک میکنه نترس عزیزم❤️

سندروم دست بیقرارداره منم لایک میکنه 😶😁

🍁🎶  به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند». 🎶🍁