2737
2734

باخودکشی اولین ظلم بخودته چون حق زندگیو از خودت میگیری

ببین اطرافیان دورازجونت یکساعت بعد مرگت سر رنگ نوشابه چونه میزنن بعد اولین سالگرد ادم رفته رفته فراموش میشه فقط خانواده هست که اذیت میشه اگرم نشه بازم جای خالیت تو اون خونه حس میشه پس بجای اینکه بخوای خودتو از خاطر دیگران کمرنگ کنی و هرچه زودتر بشی ۴تا تکه استخوون سعی کن اونقدری تلاش و زندگی برای خودت کنی که ازاین افکار در بیای حتی آرزو کنی چندسال بیشترم زنده باشی

منم این دوران گذروندم خیلی خوشحالم کاراحمقانه ای که کردم جونمونگرفت

رفتم‌تاپیک ها رو دیدم

دلیل نمیشه تو هم خودکشی کنی 

تو باید بمونی برا پدرت کار خیر کنی

تو به تقلید اون این کا رو کنی پدرت روحش در عذاب میشه

برا پدرت کار خیر کن نماز بخون

اصلا کلا نماز بخون خودتو در برابر خدا ببین به معنی نماز فک کن بعد آروم میشی

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ردش اینقد عذابت مده؟

چون میفهمم ک اشتباه کردم میگم چرا محکم ترنزدم ک بمیرم 

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2728