2737
2734
زندگی ایی نموندع...

نزن من زدم زندعموندم😔جای زخمش باعث عذابمه😭هزران بامیمیرم زندع میشم

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زندگی ایی نموندع...

الان میدونی چن نفر رو تخت بیمارستانن فقط میخوان نفس بکشن حالا هی حودتو بکش از اینجا راحت شی اونجا  رد میخوای چیکار کنی خودکشی گناه کبیره اس

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

اون درد میکشی من یبار اینکارو کردم ولی فک کنم الکل بهتره میخام الکل بخورم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
زندگی ایی نموندع...

یه درصد فکر کن اینکارو انجام دادی و نمردی !!!!اونوقت فقط شرمساری پشیمانی و عوارض کاری که کردی واست میمونه.هیچی ارزش اینو نداره که زندگی تو بخاطر از دست بدی

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد    
2740

با خودکشی غصه شما ده ها برابر میشه

اخرتت تباه

هرگز رنگ ارامش نمیبینی

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
کاش قضاوت نمیکردی

میدونم سختی میکشی ولی واقعیت همینه که نمیخوای انجامش بدی فقط بهش فکر میکنی ,چون خودتم میدونی چیزیو درست نمیکنه!

هنوزم امید داری زندگیتو درست کنی ولی تنبلیت نمیزاره چون نشستن و غصه خوردن راحت تره