2737
2734
عنوان

بیاین بگین تقصر من بوده یا شوهرم

896 بازدید | 77 پست

آقا منو شوهرم همدیگه رو دوس داریم خیلی بعد وقتی دعوانون میشه انگار اصن هم دیگه رو نمیشناسیم😐😐

یعنی خیلی بدههههه ن اون میاد جلو ن من هر کدومم کار خودمونو میکنیم هیچکدومم کوتاه نیایم ی سال همینجوری هسیم.

حالا بریم سر اصل مطلب که چراااا دعوامون شد

من ۷ ماهه عروسی کردم و تو یه شهر دیگم و از خانوادم دورم اونا میان سر میزنن ماهم میریم من گاهی اوقات ۳ روز میمونمو برمیگردم راسی پیش خانواده همسرم زندگی میکنیم طبقه پایینشون

حالا من ب شوهرم گفتم برم دو سه روز بمونم گفت انقد میری میمونی که حس میکنم نامزدیم چه خبره یه هفته در میون میمونی مگه هر هفتع نمیبرمت خودم😐😐

منم قهر کردم گفتم باشه ب درک نمیمونم

الان ۲۴ ساعته باهم حرف نزدیم چه کنم😐😐😐😑😑😑😑

خب راست گفته. واقعا اگه هر هفته میبردت چه خبرته؟

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

اخرین بار کی رفتی موندی؟

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هنوبچه این که😅

2738

حق با شوهرته

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

چندوقت یبار میری؟ 

خدایی هر یکی دوهفته بخوای چند روز بمونی زیاده، نه واسه اونجا بودن، واسه تنها گذاشتن شوهرت

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2706