2737
2734
عنوان

پسرای مدرسه ای تو شاد چرا اینطور میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از سرنوشت دوسته دخترت خبر داری الان؟🔪😂😂

والا مامانه خیلی ریلکس بود

گفت باشه وای نمی‌دونستم

ولی بازم گوشی دست دخترشه تازه توی شاد به دخترم گفته بود مامان بابام گوشی جدید و مدل بالا واسم خریدن 😐 پاداش هم گرفته 😅

2731
والا مامانه خیلی ریلکس بود گفت باشه وای نمی‌دونستم ولی بازم گوشی دست دخترشه تازه توی شاد به دخترم ...

آخی 😐😂😂 

ولی واقعا درست نیس بچه ۱۰ ساله رو تنها ول کنی تو مجازی اون الان کنجکاوه خیلی راحت همه چی میتونه روش تاثیر بزاره

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
آخی 😐😂😂  ولی واقعا درست نیس بچه ۱۰ ساله رو تنها ول کنی تو مجازی اون الان کنجکاوه خیلی راحت ...

واقعا اصلا نمیشه اعتماد کرد بعضیا دلشون خیلی گنده اس میگن اتفاقی نمیوفته خدا همه بچه ها رو حفظ کنه

2738
واقعا به عقل جنم نمیرسه بیو آخه🤦‍♀️🤦‍♀️

فقط کنجکاوم بدونم چطوری حرف میزنه

میره قسمت تنظیمات مینویسه تو بیو

بعد میاد میره تو مخاطباش بیوی دختره رو نگا میکنه

و این پروسه هی این طوری ادامه پیدا میکنه نگا حوصله رو😂

وای به حال اونی که تو شاگرد اش بودی.  

من بعد این همه سال هنوزم معلمام بهم افتخار می کنن منم  همینطور به اونا چون خداروشکر مثل شما نبودن بچه رو شکل سیب کرمو ببینن البته به جز یه مدیر بداخلاق که نه تنها من کل مدرسه ازش بدشون میومد اونن تفکرش شبیه شما بود متاسفانه

محض اطلاعت من ۳۴ سالمه و متخصص پوستم و تو همه چی بهترین بودم همیشه

حلالم کنید و خدانگهدار   
2706