2733
2734

ذهن مریض و افکارش...همین و بس 

خیلی ها رو دیدم جت شخصی دارن اما ذهنشون مریض و پر از عقده هست وقتی حرف میزنن جز استفراغ گلاب به روتون چیزی دریافت نمیکنم.در عوض خیلی ها ساده اما پر محتوا و با کمالاتن.

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سطح بالا پایین معنا نداره 

سلیقه ها متفاوت هست،هر کس هم با توجه ب جیبش خرید میکنه 

ولی از نظر رفتار،خب باید محترم باشه،آراسته باشه،خوش کلام باشه،خوش بو باشه،کم گو و گزیده گوی باشه،با حیا باشه ،مستقل باشه و...

ک برعکس همه اینا از نظر رفتاری،میشه درجه پایین تر 

2728

کسی که بلند پیش بقیه  وخیابون مکان عمومی بخنده  من خوشم نمیاد  کسی  که خیلی راحته  بابقیه دوس ندارم  چون هرکی یه مرزی داره واسه خودش

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد

زنهایی که بلند بلند حرف میزنن 

عفت کلام ندارند و همش فحش میدن 

دندوناشون خرابه اما 20 تا النگو دارن 

و از دید من خانم هایی که فکر میکنن زن یعنی شستن و پختن و شوهر کردن و زاییدن از همه سطح پایینتر هستن 

آرایش خیلی غلیظ کلا مدلی تیپ بزنه که باعث جلب توجه زیاد بشه

میشه یه عکس از آرایش زیاد و غلیظ بفرستید ببینم منظورتون چجوری هست

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

کسی از نظر من سطح پایین هست که خودبرتر بین باشه و دیگران رو در سطح خودش نبینه، غرور کاذب داشته باشه، اهل پُز و نمایش و به نحوی تازه به دوران رسیده باشه

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738

بنظرم‌ ی ادم سطح پایین کسیه ک اهل غیبته. ب جای اینکه حواسش ب زندگی‌خودش باشه دائما سرش تو زندگی بقیس. ب پیشرفت دیگران حسادت میکنه. چشم و دل سیر نیست. ظاهرشم اراسته و تمیز نیست.عزت نفس نداره

بد دهنه

تو زندگی بقیه دخالت میکنه

غیبت میکنه

کتاب نمی خونه

به ترربیت بچه هاش رسیدگی نمیکنه

برای همسرش ارزش زیادی قائل نیست

لباس بیرون رفتن و اتاق خوابش خیلی باهم فرق نداره

آرایش عروسی رو تو خیابون انجام میده و با 3 متر رژ دور لبش آدامس میجوه 

حتی ممکنه این خانم تحصیل کرده و دارای شغل خوب باشه ولی بازم سطحش پااااایینه

بنظر من کسیکه خودشو میچسبونه ب مردا تو جمع سبک بازی دربیاره بلند بخنده،همجنسا خودشو تخریب کنه باصدای بلند حرف بزنه آرایشش،همخونی نداشته باشه شلخته لباس بپوشه،فضول باشه تو کار همه دخالت کنهو...

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
تیپ و آرایش اصلا نشون دهنده چیز خاصی نیست به نظر من.  فقط حرف زدن و طرز فکر نشون میده سطح کسی ...

خب همونا رو بگو

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده

از همه سطح پایین تر از نظر من اون زنهایی هستن که همش کنجکاوی کار بقیه رو میکنن کی چی پوشیده چی خورده چاق لاغر شوهرش چکار کرد و خودش چکار کرد 

همه چیزایی که پشت سرم میگید با یه فدای سرم خدا بزرگه کاملا حل میشه   
2706