2733
2739

هر وقت چیزی میخوره،چه غذا،چه میوه،حتی آب میخوره ،میپره گلوش،😢😢😢کسی بوده اینطور باشهههه،اینقدر آروم غذا میخوره نهارش ۴۰دقیقه طول میکشه،بهش میگم شاید از بس آروم میخوری اینطور میشهههه،کلا آروم کار میکنه،بجاش من عجول هستم،گاهی واقعا عصبی میشم ،میخواد یه لیوان آب بیاره ۳دقیقه طول می‌کشه

شمام کسی اطرافتون هست این مدلی باشه؟؟؟؟

مامان بزرگ من همش تو گلوش گیر میکنه طفلی

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مامان منم ارومه یبار یه تیکه پرید گلوش من اول جدی نگرفتم با خنده رفتم زدم پشتش ولی یدفع دید سیاه کبود شد زدم زیر گریه یدفع ب سختی نفسش اومد خدا اون روزو ب هیچکس نیاره خیلی بده ادم میمونه چیکار کنه

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
2738
لقمه کوچیک برداره ک اگ پرید مشکلی پیش نیاد .. چون هواسشون ب غذا نیس برا همینه فک کنم

اتفاقا کوچیک کوچیک میخوره،دیابت داره غذا زیاد هم نمیخوره،مثلا من ۲تا پرتقال و ۱سیب تو ۵دقیقه میخورم،مامانم نیمساعت طول میده اینقدرم میجوه و آروم پوس میگیره

2706