2733
2739
منم مثه شما کلی این سایتاو آگهی های کار رو زیر و رو میکنم  ولی بنظر میرسه تو شهرتانا شرکتا و م ...

اره اینجا ادم باید خودش هی دنبال شرکتا بگرده کدوم میخوانت این مرحله از همه سخت تره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین آره فرصت شغلی از جاهای دیگه بیشتره، ولی به نسبت هزینه ها هم بیشتره. میوه مواد خوراکی اجاره خون ...

ولی درآمد هم هست ضمن اینکه من اومدم شهرستان پوشاک و میوه قیمتاش از تهران خیلیییی گرونتره دکتر و متخصص خوب پیدا نمیشه درامدا یک سوم تهران نیست همه چشمشون رو زندگیته و زیر ذره بینی جای تفریحی نداره دلت گرفت پاشی بری یه دونه پارکه اونم تنها بری حرف درمیارن چیزی هم نداره توش واسه بچه ها خوبه فقط

کار خوب تهرانه؟ کجاست ک ما خبر نداریم  دلت خوشه خواهر، تهران قیمت ها ده برابره .....میری بیرو ...

الان دیگه قیمت ها تهران و شهرستان یکیه بخصوص شهرهای شمالی اینجاازتهرانم گرونتره بلطف تهرانیای عزیز ترافیک اینجاهم بیدادمیکنه

2731
ببین آره فرصت شغلی از جاهای دیگه بیشتره، ولی به نسبت هزینه ها هم بیشتره. میوه مواد خوراکی اجاره خون ...

به نظرمن تهران پوشاک وخوراکش خیلی بهترازجااهای دیگه هست .حداقل از اهواز مناسب تره.ما زیادسفرمیریم.قیمتها تقریبا دستمونه.هفته گذشته سیب صادراتی بالاشهرتهران کیلویی ده تومن اهواز کیفیت پایین تر پونزده تومن!!

اما خونه وکرایه بله بیشتره توتهران

به نظرمن تهران پوشاک وخوراکش خیلی بهترازجااهای دیگه هست .حداقل از اهواز مناسب تره.ما زیادسفرمیریم.قی ...

ما لباسامون رو مرتب از تهران میگیریم هم کیفیت بالاتری داره هم ارزون تره .البته مارک خیلی گرون منظورم نیست.لیاسهای روزمره منظورمه. همونو بخوایم اینجابگیریم کلی گرونتره

اره اینجا ادم باید خودش هی دنبال شرکتا بگرده کدوم میخوانت این مرحله از همه سخت تره 

حالا تازه من شاغلم ، سابقه ی کارم کم نیست ، ب سختی میشه کاری هم رده ی کار الانم پیدا کنم 

ولی تو آگهی های تهران می بینم با قابلیت های من ، حقوق خیلی بیشتری میدن

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
2738
ولی درآمد هم هست ضمن اینکه من اومدم شهرستان پوشاک و میوه قیمتاش از تهران خیلیییی گرونتره دکتر و متخص ...

اره دقیقا همینطوره. اینجا قیمتاش برابره خوراک و پوشاک با اونجا ولی حقوق ها از نصف هم کمتره اصلا عادلانه نیست قیمت ملک و... هم روز به روز در حال افزایش. خدمات عمومی هم به مراتب خیلی بی کیفیت تر 

حالا تازه من شاغلم ، سابقه ی کارم کم نیست ، ب سختی میشه کاری هم رده ی کار الانم پیدا کنم  ولی ...

وای اره دقیقا من اینجا میخوام برم یه اموزشگاه زپرتی سابقه کار میخواد با اینکه از بهترین دانشگاه اومدم ولی تو تهران یه شرکت بزرگ تو اگهیش زده بود سابقه کار مهم نیست مهارت مهمه 😫

2706