2733
2734

چند روز پیش تاپیک گذاشته بودم که والدینم منو محدود میکنن 32 سالمه ولی هنوز با اونا زندگی میکردم.خانواده ام فقیر بودن طوری که تا دوران دانشجویی من طعم گوشت رو نچشیده بودم پدرم زحمت میکشید ولی حقوقش خیلی کم بود .تنها دارایی شون من بودم اونا هم با تمام وجود ازم مواظبت میکردن.از دبستان تو خونه بافتنی میبافتم مجسمه درست میکردم و با اینا خرج درس و مشقمو در میاوردم.تو دوران کنکور تو زیر زمین خونه داییم درس میخوندم چون خونه خودمون اتاق نداشت و جمعه ها کار میکردم شاید بتونم برای خودم ابنبات بگیرم موقع درس خوندم ضعف نکنم.اون سال دندان پزشکی قبول شدم.ولی دانشگاه خرج داشت باید کار میکردم.با این همه مشغله پدر و مادرم منو همیشه دوست داشتن نمیزاشتن کار کنم میترسیدن خسته بشم ولی من پنهونی اینکار رو میکردم.هیچ وقت یادم نمیره که بابام فرش زیر پاشو فروخت برام کادوی قبولی گرفت.الان که برای خودم یه کسی شدم نمیزارم دیگه طعم فقر رو بچشن و حمایت مالیشون میکنم اونا هم منو حمایت میکنن ولی این کاراشون منو از زنگی میندازه پدرم همیشه خودش منو همه جا میرسونه مادرم نگرانمه طوری که اگه جلو چشمشون نباشم میزنه زیر گریه و شبا نمی خوابه.ولی این کاراشون منو از بیزنسم(شرکتم)میندازه نمیتونم به کارام برسم با چند تا مشاور حرف زدم میگن چون تنها سرمایه زندگیشون تویی خیلی دوست دارن ولی به نفع خودته که جدا شی منم همین تصمیم رو گرفتم دارم وسایلمو جمع میکنم.مامانم هم با چشمای اشک الود داره منو نگاه میکنه دارم میترکم از غصه از خودم که این همه مغرورم بدم میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دندون پزشکی و نرفتی؟😐

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728

حتما سخته...ولی به صلاحتونه....به صلاح هر سه تاتون....

به امید موفقیت های روزافزونتون🌷

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

ازدواج نکردی چرا میخوای جدا شی 

کارت ندارن که

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

شما تک فرزندی 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.

بهترین کارو میکنی.یعنی چی از خودم متنفرم.یکم صحبت های دکتر هولاکویی گوش بده.اگر باهاشون صحبت کردی و هنوز دارن محدودت میکنن بهترین کار اینه که جدا بشی.منم همسن توام با این تفاوت که پول ندارم شغل ندارم وگرنه حتما جدا میشدن.زندگی تو خونه ی پدری واسم از جهنم بدتره

2706