2733
2739

من ماه قبل 10 روز زودتر پریود شدم و فقط لکه بینی بود بعد رفتم دکتر معاینه و سونو کرد گفت مشکل خاصی ندارم ولی فکر کنم یخورده عفونت داشتم بهم داروهای کوتریموکسازول. مدروکسی پروژسترون. سیتالوپرام و یه کرم کلوتریمازول 1 درصد داده بود 

من همه ی داروها رو مصرف کردم و تموم شد 

این بار که خواستم پریود شدم 3 روز زود تر شدم بعد اینکه طولانی هم شد 9 روز اینا طول کشید و روزای آخر لکه بینیم قطع نمیشد 

بعد که تموم شدم وقتی با شوهرم رابطه داشتم سوزش شدید داشتم 

یعنی به زور تحمل میکردم 

بعد رابطه هم که رفتم دستشویی خیلی بد سوزش داشت 

ولی فقط بعد رابطه تو دستشویی سوزش داشتم الان دیگه ندارم 

سری قبلم که رفتم دکتر یه مدت سوزش تو رابطه داشتم ولی یادم نبود اونو به دکتر بگم 

الان دوباره اون سوزشو دارم 

توروخدا راهنماییم کنید 

بازم باید دوره مصرف داروهامو شروع کنم؟ 

علتش چیه؟ 

من فعلا شرایط دکتر رفتن ندارم 

اگه کسی میدونه کمکم کنه 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
خواهری طولانی شدن پریودت و قطع نشدن لکه بینی برای  اینه که   قرص مدروکسی پرپژسترون خوردی

من یکماه قرص مدروکسی خورم پریودم 14روز طول کشید  و خیلی هم شدیدو بعد با خوردن قرص مفنامیک قطع شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهری طولانی شدن پریودت و قطع نشدن لکه بینی برای  اینه که   قرص مدروکسی پرپژسترون خوردی

اها

سوزش تو رابطه چطور 

از چی میتونه باشه؟ 

من این باره خواستم شیو کنم 

از پودر موبر استفاده کردم 

احتمال داره به اون حساسیت کرده باشه ‌؟ 

2731

واژنت خشک نیست؟

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2738

من اینجوری بودم رفتم دکترطب سنتی.گفت روغن بنفشه+آبلیمو غلطی کنی باسرنگ وارد رحم کنی یادم نیست گفت چندباروای من ۲باراینکاروکردم دفعه اولش بدجوری سوختم ولی عالی شدفکرکنم ازخشکی واژنه

چرا خشکم میشه  درمانش چیه

یه ژل مخصوص از دارو خونه بگیر که موقع رابطه خشکی واژن برطرف شه 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
من اینجوری بودم رفتم دکترطب سنتی.گفت روغن بنفشه+آبلیمو غلطی کنی باسرنگ وارد رحم کنی یادم نیست گفت چن ...

یعنی عفونت دیگه ندارم؟ 

عفونت همیشه سوزش داری نه فقط موقع رابطه

عه خداروشکر عزیزم منو از سردرگمی درآوردی 

پس به احتمال زیاد خشکی واژنه؟ درسته؟؟ 

2706