2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا ولی اسم منت نذارید مرد وقتی یه زن رو میگیره باید رفاهشو فراهم کنه

قطعا همسرم برای رفاه من و دخترم 3 ماه دوری رو تحمل میکنه

ببخشید حس خوبی از پیاماتون نمیگیرم ریپلای نکنید عزیزم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻
عزیزم واقعا اگه بچه انتخاب کنی اشتباه بزرگیه یه بچه داری کافیه الان بخای یکی دیگه بیاری از هیکل وهمه ...

خب میدونی به چی فکر می نم .پیر که بشم کی بیاد در خونمو بزنه؟یه بچه میگم کمه.هر چند الان راحت شدم.دخترم بزرگ شده.شوهرمم تامینم نمیکنه یعنی نمیتونه

من دوست داشتم خودم تک فرزند باشم الان هم دوست دارم بچم تک فرزند باشه و حتما برم سر کار 

چطور میشه آدم تک فرزند بودنو دوس داشت؟ من تو شهر غربتم ؛ دلم گاهی پر میزنه واسه خواهر برادرام با اینکه زندگی خوبی دارم

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
شوهر وظیعشه رفاه خانم اسمشو منت نذارید

احسنت.نمیدونم این چیه باب شده میگن زیر منت مرد نباشی‌د.بچه اوردیم از صبح تا صب زحمت میکشیم.بعد چه منتی ؟اگرم منتی باشه منت ما رو سرشونه

2738
من با کار خانم بیرون مخالفم زن حساسه وگناه داره توانشو نداره

با احترام.کاملا کاملا مخالفم.اگه سنتون کمه بعدا متوجه این قضیه خواهید شد که هیچ چیز برای یه خانم مهمتر از استقلال مالی نیست 😊

قطعا همسرم برای رفاه من و دخترم 3 ماه دوری رو تحمل میکنه ببخشید حس خوبی از پیاماتون نمیگیرم ریپلای ...

گلم ببخش اگه حس بدی بهت دادم نظرمو گفتم  صدالبته هر کس شرایط خودشو بهتر میدونه...چی به صلاحشه

موفق باشی

حالا اینکه خانمی دوس داره شاغل باشه خیلیم عالیه.منم‌دوس دارم زن بره سرکار.خودم‌ دو تا بچه دارم تربیت بچه هام بیشتر برام تو اولویته.ولی اینکه بگیم اگه نریم سرکار منت مرد رو سرمونه اشتباهه.چرا اینجوری میگید مردارو پرو میکنید خدایی؟

خب میدونی به چی فکر می نم .پیر که بشم کی بیاد در خونمو بزنه؟یه بچه میگم کمه.هر چند الان راحت شدم.دخت ...

بستگی داره عزیزم ببین بعصیا کلی بچه دارن ولی هیچکدوم نمیاد بهشون سربزنع سرپیزی میذارن خونه سالمندان طرفو شما همون پول پس انداز ایندت کن چون سر پیری خودت بدرد خودن میخوری بچتم یجور تربیت کن که بعدا قدردانت باشه دوتا بچه هم بیاری همش باهم دعوا میکنن نمیسازن باهم بچه ها خود بچه ها پیرت میکنن 

2706