2737
2734

کسی که اینجوری خاستگاری  می‌کنه صددرصد پسره یه مشکلی داره که اینجوری میخاد ندیده نشناخته یکیو بگیرن که از گذشتشون خبر نداشته باشه .یعنی تو فامیلاشون آشناها همسایه ها کسی نبوده که حالا تو خیابون میگردن؟؟؟؟ مشکل دارن که کسی بهشون دختر نمیده میان تو خیابون میگردن شک نکن هرگز

زنه همسن مادر ادمه نکن گنا داره🤣

😂😂دیگه باید توقع این چیزا هم داشته باشن ولی خب چند وقتیه از این موردت نمیبینم اخه تیپم عوض کردم از دید این کسایی ک تو خیابون دنبال عروسن زن زندگی نیسم 😂😂

عجب بابا عجب

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂دیگه باید توقع این چیزا هم داشته باشن ولی خب چند وقتیه از این موردت نمیبینم اخه تیپم عوض کردم از ...

اهوم  راست میگی چادریم ولی تنها بودنی ندارم پیش مادرم بودنی میان جلو

2728
اهوم  راست میگی چادریم ولی تنها بودنی ندارم پیش مادرم بودنی میان جلو

😂😂مامان من رفته بودن ماموریت برا کارش خواستگار پیدا شده بوده براش 😂😂 هرچی میشع میگه همسنای من تازه عروسی می‌کنن

عجب بابا عجب

خاتوما چه ربطی داشت اخه 

اون بندگان خدا شمارتونو میگیرن میان بلاخره باهم آشنا میشید تحقیق میکنید 

انگار اونیکی مثلا باهاش دوستینو خیلی میشناسید 😅😅

بلاخره خاستگار از یه دری وارد میشه دیگه یا معرفی یا تو خیابون توسط خواهر یا مادر هیچ عیبیم نداره 

2738
خاتوما چه ربطی داشت اخه  اون بندگان خدا شمارتونو میگیرن میان بلاخره باهم آشنا میشید تحقیق میکن ...

چجوری میتونید شماره بدید؟ دخترتنها چرا باید جواب بده بنظرم مشکوکن و حتی مردود 

چجوری میتونید شماره بدید؟ دخترتنها چرا باید جواب بده بنظرم مشکوکن و حتی مردود 

خب بعضیا واقعا ک قصد ازدواج دارن شماره خونشون یا مادرشونو میدن 

یا زنگ میزنن یا نمیزنن 

مشکوکش کجا بوده دیگه ...خاستگاریه گناه ک نکرده یا خیلی راحت میتونید بگید ببخشید قصددازدواج ندارم و تمام

خب چرا شماره دادی  بعد میگی خداروشکر پیداشون نشد😆😆

از بس پیله کرده بود تو اتوبوس ول کن نبود همه داشتن چپ چپ نگامون میکردن 😂

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚