2737
2739

منم یه بار،یه خانومه تو اتوبوس ازم پرسید مجرد بودم اونموقع ولی گفتم متاهلم یعنی اگه راستشو میگفتم میومدن خواستگاری؟ 

چقـــــدر مسخره واقعاا از رو قیافه انتخاب میکنن

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

وااای دیدی میان جلوتو میگیرن خواستگاری میکنن 

پسرمون خوبههه حالا شماره منزل یا مادرتون بدید شما

بابا خییییییلی زشتهههه ادم روش نمیشه بگه اصلا قصد ازدواج داره😂😂 فقط میتونه بگهههه اصلا قصد ازدواج نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂😂

😹😹

مردم چ عجیب شدن                                                                      من فقط ی مداد سیاه بودم ک میخواست گل قرمز بکشه                                                             احترام زیاد توهمش از شیشه بیشتره:)🖖
وااای دیدی میان جلوتو میگیرن خواستگاری میکنن  پسرمون خوبههه حالا شمارتوتو بدید شما بابا خیییی ...

پیش دوستات حال میده ولی 😎 گفتم متاهلم و در رفتیم .والا من ب خاستگار جدی هم شماره نمیدم

کسی ک تو خیابون دنبال عروسه خدایی ب ادم میبرع؟؟؟ندیده و نشناخته 😑

قرار نیست همونجا باهاش عروسی کنه، جلسات خواستگاری برای آشنایی بیشتره دیگه، اگر خوشش نیومد می‌تونه بگه نه

2740
دقبقا فازشون چیه 

😂😂نمیدونم ولی کیف میده سر کارشون بندازی یه دوستی دارم خیلی ملت مسخره میکنه با خواهر بزرگش تو خیابون بودن یه خانومی از خواهرش می‌پرسه متاهلی یا مجردی اینم میگه خانم خجالت بکش من دخترشم (اختلاف سنیشون زیاده) 😂

عجب بابا عجب
دقیقا😁😂 ولی موردای خوبی برا اسکل کردنن 

😂😂😂😂

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2706