2733
2734
عنوان

میگن باید زنگ بزنی

339 بازدید | 30 پست

سلام من خواهرشوهرم همش میگه به هر مناسبتی یا بیماری مادرم وظیفته زنگبزنی اگه زنگ نزنی احترامی هم نداری پیشمون و برات بی احترامی میکنم متاهل و با من بد حرف میزنی و بدهنه و از من کوچیکتره واقعا من چیکار کنم 

تو همان باش که دلت میخاهد من باشم😋

بزن دهنش سرویس کن به اون چه  مسئله عروس مادرشوهری به اون چه

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گر چه به اون ربطی نداره تو این مسائل دخالت کنه ولی خوبه قبل گفتن اونا برا مناسبتی چیزی در حد توانت یه زنگی بزنی 

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....
نزن  احترامم نخواه  قطع رابطه کنی به صلاحته با همچین آدمای

بچه ها قطع رابطه خوبه   یابد   وقتی اعصابت همش به هم میریزن اگه مادرتون باشه چی ؟؟؟از دنیا سیر میشم وقتی مادرم باهام حرف میزنه همش گلایه همش تندی همش آه ولی پیش پسراش خوبه

2738

خب احترام نذارن 

احترامشون حکم نون و آب رو داره مگه؟ 

نمیگم لجبازی کنی که رابطه خودتو شوهرتم خراب شه . 

ولی حرف گوش کن هم نباش که گردن زورگو رو کلفت تر کنی. 

یه بار زنگ بزن دوبار نزن 

رابطه ت رو هم تا میتونی کم کن

هر چی هم گفتن انگار با دیوار حرف میزنن اهمیت نده ، انقدر قد قد کنه خسته شه . 

بچه ها قطع رابطه خوبه   یابد   وقتی اعصابت همش به هم میریزن اگه مادرتون باشه چی ؟؟؟از دنیا ...

هر چی میگه تو برعکسشو بگو 

بگو اشتباه میکنی 

بگو منفی نگری 

هم سو نشو باهاش 

وقتی ببینه گوش شنوایی نیستی و ساز مخالفی ول میکنه 

میبینه پسرا حوصله ندارن پیششون هیچی نمیگه 

تهش کمتر رفت و امد کن

هر چی میگه تو برعکسشو بگو  بگو اشتباه میکنی  بگو منفی نگری  هم سو نشو باهاش  ...

باهاش دهن به دهن شم خشن میشه باهام دعوا میگیره بدبختی اینه که همه میگن مادرته تو راه بیا اما نمیکشم خسته م دیگه 

2706