2737
2739
عنوان

الن هرکاری کردم بچم سینمو نگرفت😣

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 54 پست
با یه دو دفعه که نمیشه عزیزم، باید صبور باشی،اعصاب ات خورد بشه نمیخوره،آرام باش و صلوات بگو

تو خواب میخوره ولی بیداری ن...دعا کن برام

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
با یه دو دفعه که نمیشه عزیزم، باید صبور باشی،اعصاب ات خورد بشه نمیخوره،آرام باش و صلوات بگو

عزیزم تو بیداری الان گرفتش..اولش دوشماره شیرخشک دادم بهش یه ساعت بعدش اومدم سینمو بدم اولش نمیگرفت بعدش یه برنامه داشتم صدای دریا ماشین و اینا مخصوص بچه ها صدای دریا رو گذاشتم حواسش پرت شد اولش مزه مزه کرد میزد زیرش ولی دوباره گرفتش یه چقدی خوردش و خوابید

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو بیداری الان گرفتش..اولش دوشماره شیرخشک دادم بهش یه ساعت بعدش اومدم سینمو بدم اولش نمیگرفت ب ...

آفرین خیلی خوبه،

نگران نباش و استرس نداشته باش چون یچه حس میکنه،کمی صبور کنی بچت کوچیکه زود عادت میکنه،فقط حواست باشه وقتایی که حوصله نداشت یا لج کرد سینه تو نگرفت،به زور سینه تو  تو دهنش نکن،چون اینجوری لج میکنه و یاد میگیره لج.کنه باهات، این جور مواقع شیر خشک درست کن یه کم بده،بعدش وقتی دیدی اروم گرفت باحوصله بقیه شیر خشک رو بریز رو سینه تو بده دهنش،میخوام بگم اصلا نذار لج رو یاد بگیره،سریع آزومش کن و نذار اعصابش خورد بشه،موفق باشی عزیزم

2728
آفرین خیلی خوبه، نگران نباش و استرس نداشته باش چون یچه حس میکنه،کمی صبور کنی بچت کوچیکه زود عادت می ...

ممنونم بابت حرفات اره خودم دیدم بزور و با لج نمیشه 

خوبه حواست باشه  حالا شیر خودتو میخوره کم کم یانه مثل قبله؟؟؟

یعنی چی‌؟منظورتو نمیفهمم

2738
میگم الان سینه تو میگیره با اون روشی که گفتم؟؟

ن عزیزم اول پستونک میزارم دهنش بعد سینمو میزارم