2726
عنوان

الن هرکاری کردم بچم سینمو نگرفت😣

246 بازدید | 54 پست

دوماه و ۱۳ روزشه..شیر نداشتم شیر خشک دادم‌ سینمو کم میدادم بهش این چن روز اصن نمیگیرش فقط تو خواب ...نمیدونم چیکار کنم ..یعنی همین اول راه سینمو ول کرد...اونوقت دیگه حسی ب من نداره براش فرق نداره کی شیر بهش بده چیکار کنم...الن از صب بهش ندادم تا الن ک سینمو بگیره ایتقد بیقراری کرد و گریه کرد تسلیم شدم شیر براش زدم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب همون شیرخشک بده چه اشکالی داره

دلم میخواست سینمو بگیره😣حدقل یه ذره شیرمو بخوره

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

دختر منم اینجوری شد ودیگه نگرفت

اصلا ربطی نداره دختر من شیر خشکیه ولی وابستس

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
اصلا شیرخودتو ول نکن بزور بده بهش عادت میکنه نباید ول کنی تلاش کن 

الن ک بی نتیجع بود اینقد گریه کرد رنگ ب صورتش نبود دیگه تسلیم شدم 

نه جونی اگه به بچه شیر خشک بدی از سینه خودت میشه منم مال خیلی ها دیدم که اینجوری شده 

من همش سینه خودم بهش میدم دیگه اون میونا یواشکی شیر خشک بهش میدادم کا از سینه خودم نشه

حالا کاری به نوع شیر ندارم ، چرا انقدر دوست دارید بچه هاتون وابسته باشن ؟  من پسرم ۶ ماهشه عاشق باباشه ، میگم خدا رو شکر من بمیرم بچم زیاد لطمه نمیبینه . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2706