2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم تو دوران پریودی از نخیا استفاده میکنم بستع 6عددی 60تومن ولی ایناهم واسه تنوع خوبه

نه بسته ایی نمیگیرم خیلی شلو ولن...دونه ایی میگیرم عکس اینا داره ۱۵ تومن..سوتین نخی ساده بی فنر اینا ۲۵ تومن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2731
 فک کنم برادر شوهرش تو کار لباس زیر و شوهر خودش بهش میگه بیار منظورش اینه😆😆

هرچی باشه.خیلی زشته من جای اون خانم خجالت کشیدم.یعنی چی برادرشوهرش از لباس زیرزن داداش خبرباشه.

2738
جنیفری چیه دیگه ؟😁😁😁

نمیدونم‌چجوری بهت بگم ازینا که یکم فاقش هم بلنده  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
هرچی باشه.خیلی زشته من جای اون خانم خجالت کشیدم.یعنی چی برادرشوهرش از لباس زیرزن داداش خبرباشه.

خب زشته ولی  خیلیا هستند حتی از مغازه دار مرد خرید میکنند براشون مهم نیس 😐بعدم مردا رو اینطوری نگاه نکن بفضیا اتقدر جلبند نگاهت کنند میفهمن سایز چند هست دیدم که میگما

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
چه بی ادبه

وا چرا بی ادبه .تولیدی دارن ..چند وقتی یه بار شوهرم ک میره اونجا نیم جیم شورت و چنتا سوتین میزاره تو مشما میده بهش ..کجاش بی ادبه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

تولیدی داره خودم یه مدت چرخکارش بودم ..کجاش زشته ؟ گویا شما بازار تهران نرفتی همه فروشنده هاش مردن ..بعدشم برادرشوهرم همیشه میده ب شوهرم میاره .ب همه جاریام میده 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706