2733
2739

به نظرتون اوردن یه فرد جدید تو زندگی چقدر باعث فراموشی قبلی میش؟ میخوام قبلی فرلموش کنم و دارم اذیت میشم

نکنید می‌میره  اون طرف خودت قبلی همه زجر می کشن این وسط 🌹💖🌹

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی داره من قبل ازدواجم کات کردم بعدش با هر کی دوست میشدم عین مسکن بود بعد چند وقت یادم می افتاد ولی وقتی شوهرمو دیدم همون روز اول به طور کلی قبلیارو فراموش کردم... بستگی داره زطرفی که میاری تو زندگیت چقدر به دلت نشسته باشه

دخترم تمام زندگی من

اینجوری هم خودت زجر میکشی هم اون کسی که جایگزین شده

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2738
قبلی خودش رفته با ی نفر و من دارم زجر میکشم

خدا ارامش بده بهت💖🌹💖

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔
هیچ کس جای دیگری رو نمیگیره

برامن ک گرفته ب ماه نرسید رفت با یکی دیگ و منو کامل فراموش کرده منی ک چندسال بودم تو زندگیش خوش و خرم با عشقش من خاطرات تو مغزم دارم میمیرم و عصبیم ک چرا اون فراموش کرده من نه میگم شاید جایگزین کرده فراموش کرده

برامن ک گرفته ب ماه نرسید رفت با یکی دیگ و منو کامل فراموش کرده منی ک چندسال بودم تو زندگیش خوش و خر ...

آخه پسرا فرق دارن

حتی با رفیق های پسرشون هم میتونن فراموش کنن بحث جایگزین کردن نیست

انگار یه کلید روشن و خاموش عاشقی دارن

راحت بیخیال طرف میشن