2737
2734

2سالشه من بیدار بودم بلندشد اب خورد و جیش کرد گفت بخوابیم رفتیم من خودمو زدم ب خواب ک بخوابه شاید یکساعت بیشتر شد من خوابم برد ولی میشنیدم هی بالاسرم بیدلرمم کرد و گفت پاشو سوپ بده پلو بده پاشو یه سااااعت وایساد تا منو بیدار کنه من بلند شدم اومدم زیر سوپو روشن کنم برگشتم دیدم خوابیده😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐دارم شاخ درمیارم یه ساعتتتتتتت بالاسرمن حرف زد 😑

اوخ من قربونش برمممممم الهییییی

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عاشق خوابیدن یهوییشونم  

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2706