2737
2734
عنوان

خیلی کینه ب دل دارم از شوهرم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 36 پست
الهی آمین . ن بخدا چ ناراحتی همین ک یکی باهام حرف بزنه دنیاییه 

از نعمتی که خدا بهت داده لذت ببر، سعی کن به خودت برسی حتی به همسرت، یه کارایی که رو به خودت اجبار کن مثل دلبری کردن. اینجوری روزای عمرت به کینه و ناراحتی نمیگذره، اینم در نظر بگیر که زنی که از خودش بخاطر همسر و زندگیش گذشت می‌کنه پیش خدا خیلی ارج و قرب داره.

از نعمتی که خدا بهت داده لذت ببر، سعی کن به خودت برسی حتی به همسرت، یه کارایی که رو به خودت اجبار کن ...

عزیزم مثلا  ب خودم میرسم همه چی خوبه ولی باز یهو فکرای آزار دهنده سراغم میان. یا اینکه عوض شدنش بدتر اعصابم خرد میکنه زیاد با دوستاش بیرون میره یا حرف میزنم محل نمیده .دعوامون شده حالا قول داده تکرار نکنه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چجوری این آسیب رو از بین ببرم .چیز کمی نبود چند ماه تو شرائط بد روحیم کلا اطرافیان هم تو فشارم ...

عزیزم حتما برین پیش پزشک شاید افسردگی بعد از زایمان گرفتین و دچار وسواس فکری هم شدین خیلی از افراد دچار این حالات میشن پیش روانپزشک برین مشکل را از پایه حل کنید 

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
عزیزم حتما برین پیش پزشک شاید افسردگی بعد از زایمان گرفتین و دچار وسواس فکری هم شدین خیلی از افراد د ...

خیلی دلم می خواد برم ولی اینجا نبست باید برم شهر دیگع ک کمی دوره

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728
من بعد از زایمانم قصد داشتم برم خونه مامانم و شوهرم به خاطر خونواده اش نذاشت برم هر وقت هم راجع اون ...

من رفتم اونجا میومد اعصاب همه بهم ریحته بود و خاتوادم اذیت بودن .دیگه برگشتم 

من رفتم اونجا میومد اعصاب همه بهم ریحته بود و خاتوادم اذیت بودن .دیگه برگشتم 

من که مادر شوهرم تا فهمید قصد دارم برم خونه ی بابام گفت برو ولی ما ماشالله زیاد هستیم میایم باباتینا اذیت میشن 

حاضر بودن با من بیان خونه بابامینا بمونن خانوادگی🤮

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️