2737
2734

هر چی بگه و هر کار کنه اصلا دیگه ب چشمم نمیاد .ضربه ی بدی بهم زد بعد زایمانم .سه ماه ک مامان ش مثل کنه چسبیده بود بهم .نمیزاشت تنها بشیم ب زور میرفت خونش س ماه شاید یکی دوبار .بعدم بیشتر از شوهرم. بهش التماس میکردم بیا پیشم حال روحیم خوب نیست نمیومد و تو اتاق دیگه با خواهرش گل میگفتن گل میشنفتن. تشک کنار هم انداخته بودن .

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

من بدبخت هم خونه خودم همش باید با حجاب بودم چون هی برادر شوهر و داماد و باباش میومدن .مادر شوهرم هم ب شدت وسواس از دستش ب جنون رسیدم خودم میزدم از بس ایراد میگرفت.الان هر کار میکنم آروم نمیشم ن میبخشم .من تو اولویتش نبودم حاضر نبود بهشون بگه برو .بچه ها مادر شوهرم ضربه بدی به زندگیمون زد از اون موقع و فاصله سردی بینمون افتاد و بار ها تو گوشیش عکس لخت ی و این چیزا دیدم وشک دارم خیانت کرده. واقعا بریدم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اصلن دلم صاف نمیشه. شوهرم هر روز بهم میگفت سینت چرا اینجوره چرا شکمت فلان شده بدنت فلان شده. مقایسه میکرد زیاد الان اعتماد ب نفسمو از دست دادم و خیلی دچار وسواس فکری شدم 

2731
مادر شوهرت بد بوده درست چرا از شوهرت کینه گرفتی

میتونست ردشون کنه آرامش من براش مهم نبود .هر بار میخواستم بپیچونمش جلو شوهرم مظلوم بازی و فیلم در میاورد 

عزیزم بعد از زایمان شرایط روحی آدم طوریه که نیاز به درک بیشتر داره ولی متاسفانه بعضی ها نمی‌دونن چطور باید اینکار رو انجام بدن، حتما شما و همسرت بهم علاقه داشتید که ازدواج کردید و بچه دار شدید پس از کاراش کینه به دل نگیر سعی کن شرایطی رو بهش توضیح بدی یا بگی بیشتر به حضورش نیاز داری، از زبون نینی بگو، مثلاً مامانم غمگینه یا مامانی دلش تنگ شده....نذار رابطتون سرد بشه

2738
میخوای جدا شی ؟؟

هر روز بهش فکر میکنم واقعا کلافه شدم 

عزیزم بعد از زایمان شرایط روحی آدم طوریه که نیاز به درک بیشتر داره ولی متاسفانه بعضی ها نمی‌دونن چطو ...

عزیزم الان بهم توجه میکنه ولی اصلا خودم دیگه ی جوریم دلم نمیخواد پیشم باشه .فکر میکنم اون موقع خیانت کرده چون بعد از اون ی مدت کاملا بی محل بود الانم گاهی میسه 

اره خب اینا بد هستن اما ببین تا خودت عوض نشی هیچی تغییر نمیکنه

چند روز خوبم دوباره مثل اول میشم .کاش نمیزاشتم کسی پیشم بمونه و واقعا زندگیم خراب کرد مادرش 

عزیزم الان بهم توجه میکنه ولی اصلا خودم دیگه ی جوریم دلم نمیخواد پیشم باشه .فکر میکنم اون موقع خیانت ...

به نظرم بشین لحظه های خوبتون رو مرور کن، از اول ازدواج تا الان به سختی های فکر کن که باهم گذروندین، خاطره‌ها باعث میشن گذشتن از یه سری مسائل راحت‌تر بشه، رفتارش رو نذار رو حساب خیانت یا بددلی، بذار رو این حساب که مردا کلی نگر هستن و جزئیاتی که ما زنها میبینیم رو اصلا درک نمیکنن. مثلاً اینکه رفته با خواهرش تو یه اتاق دیگه شاید خواسته شما استراحت کنی و احساسش این بوده که با نزدیکی به شما اذیت میشی

به نظرم بشین لحظه های خوبتون رو مرور کن، از اول ازدواج تا الان به سختی های فکر کن که باهم گذروندین، ...

شرائط روحیم بده هی بهش فکر میکنم عصبی شدم .هر روز تمرین میکنم ک بهش فکر نکنم 

2706