2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیروز نه ناهار داشتم نه شام 

امروز کتلت 

البته ما بهش میگیم شامی

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
خونه مادرشوهرمم نمیدونم چی میخاد بزاره نکبت اه لجم دراومده ازش زنیکه بیشور بی احساس

خب نرو.😅🤣😂

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2738
چرا😂😂

دلم میخاد بزنمش اشغاله نفهم گنده گوزه بدبخته بی عرضه

تنهاس شوهرمن سرشو بگیری تهشو بگیری مارو میاره اینجا پیش این نکبت ک خانم ب هوای ما دولقمه یچیز کوفت کنه همشم خودمون خرید میکنیم همشم ی دسمال دست گرفته داره عر میزنه شوهر من سر مستاجریمون خیلی استرس داره این خانومم چند میلیارد خونش میارزه حاصر نیس برا پسرش ک این همه هواشو داره یکم خرج کنه ی منطقه بیاد پایین تر دوتا واحد بگیریم ک ماهم خونه دار شیم پسری ک شبو روز خودشو کرده خدمت ب این اونوقت این بی همه چیز میگه عاخ خدا کمکتون کنه دیگ با این پولا خونخ دار نمیشین عاح انقد ناراحتتونم بگو ر ناراحتی ی کمک بکن میمون

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
بعد میگن خانواده شوهر بد هستن بعضی از عروسا آنقدر نامرد هستن 

ببین چکارت میکنن ک‌اینطور بگی عاقا من ناهاری ک قراره خودمون پولشو بدیم نمیخام میرم خونخ خودم درست میکنم راحت میخورم بیام اینجا منتش سرم باشه بچمم دعوا کنه 

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
دلم میخاد بزنمش اشغاله نفهم گنده گوزه بدبخته بی عرضه تنهاس شوهرمن سرشو بگیری تهشو بگیری مارو میا ...

وای به دور 

وظیفه شوهرت هست ازش نگه داری کنه 

شما تا الان مادر شدین ؟! 

خدا وکیلی عروستون آنقدر مادرت رو فحش و نفرین کنه چه عکس العملی نشون میدی 

بعد تا اونجا که من میدونم پدر و مادر زنده هستن تقسیم ارثی انجام نمیشه 

من اگر یه روزی عروسی به این بی ادبی و بی وجدانی داشتم کوفت هم دست پسرم نمیدادم 

2706