2733
2734
عنوان

خانما لطفا بیاین صادقانه و با دلیل جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 30 پست

بستگی داره 

مثلا من الان فقط یه گوشوتره و یه گردنبند دارم 

الان که هیچ وقتی ازدواج کردن شوهرم ازم خواست بهش میدم چون اعتماد دارم 

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره من فروختم

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
2731

حقیقتش من نمیدم

مگراینکه مطمئن باشم بعدا میخره برام

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

من یه چیز شوهر زلیلی بشم 

که کلیه ام بدم براش😁😁😅

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
واسه مردی که زن دومشم نه نمیفروشم 

چرا 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
2738
من قبلا طلا میفروختم ولی الان اصلا اینکارو نمیکنم

چرا 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
بستگی به شوهرم داره و شناختی که ازش دارم

بد نیست ولی تا عصبانی میشه میگه هرچی دارم مال پسرمه و... 

من با اینکه میدونم این کار اشتباهه ولی بازم طلاهامو میدم 😂😂😂 تازه چیزیم به اسمم نمیشه خخخخ

چرا اشتباه 

منم مثل توام😂😂😂 جونمم بخواد بهش میدم😉😉❤❤ ولی اول مطمین باش که شوهرت ارزششو داشته باشه که براش ...

هنوز ندارمش 🙂🙂😂

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
منم مثل توام😂😂😂 جونمم بخواد بهش میدم😉😉❤❤ ولی اول مطمین باش که شوهرت ارزششو داشته باشه که براش ...

از کجا مطمئن بشیم ارزش داره یا نه

2706