2733
2734
عنوان

عزیزای دل در مورد خرید خونه ی راهنمایی میکنید منو دو دلم

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 41 پست
کلا هفت واحده ...طبقه ای ک من دیدم سه واحده ک دو واحد به هم چسبیدن و اصلا خیلی دوره این تک ی گوشه س

نه پس به کارت نمیاد گزینه اول . بازم بگرد تو آپارتمان یا تفکیکیا واحد کمتر پیدا کن 

خونه ای که خودت رنگ کنی بازسازی کنی به مراتب بهتره. قدیمی سازها معمولا محکم تر هم هستن. 

اره عصر قراره برم املاک اما خب باز دو دل بودم...کلا میخوام شیک و بروزش کنم خونه رو..فقط رو همین سال ساخت دو دل شدم خونه از هر لحاظ عالیه...نورگیرش سه تا بالکن...پله های کم...مرکز شهر..محله آروم.تازه خود خونه تمیزه واقعا من میخوام باز سازی کنم باز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بندرعباس

عزیزم من بندرعباسم ،حدود منطقه  هر دو خونه رو بگو تا راهنماییت کنم ،نمیخواد اسم خیابون و بگی فقط حدود منطقه 

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند
عزیزم من بندرعباسم ،حدود منطقه  هر دو خونه رو بگو تا راهنماییت کنم ،نمیخواد اسم خیابون و بگی فق ...

اون ک هجده سال ساخت سه راه سازمانه...اونم ک نوسازه میگه یک میلیارد و بیست ک امیر آباده 

2728

اون اولیه خعلی از سال ساختش گذشته ممکنه لوله کشی و برق کشیش ایراد داشته باشه خوب دقت کن 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
اون ک هجده سال ساخت سه راه سازمانه...اونم ک نوسازه میگه یک میلیارد و بیست ک امیر آباده 

نظرم فقط در مورد منطقه هست ،،قطعا و بدون شک سه راه سازمان 

2738
باید کارشناس بیارم درسته؟

اره ی لوله کشی برق کشی خلاصه کسی ک وارد باشه بیار یه نگاهی بندازه اگ پکیج و شوفاژ هم داره خونه اونم بررسی کن 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
اصلا نیس اینم چون پول نیاز داره این قیمته همین سال ساخت و نود و پنج متری نهصد میلیون همون منطقه

پس حتما بخرش

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
نظرم فقط در مورد منطقه هست ،،قطعا و بدون شک سه راه سازمان 

باید به اینکه ماشین داری یا نه ، دسترسی به محل کار و خانواده ، نقشه واحد و چیزای دیگه هم توجه کنی

2706